23.3 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Twitter testuje nové vylepšené funkcie

Twitter testuje nové vylepšené funkcie

Podľa piatkovej správy od agentúry Reuters testuje stránka Twitter pod vedením Jacka Dorseyho funkciu „zrušiť odoslanie”. Tá umožní používateľovi zrušiť odoslanie tweetu a poskytne možnosť opravy preklepov alebo iných chýb pred spustením live. 

Spomínaná funkcia by používateľom umožnila využiť krátke časové obdobie, počas ktorého by mohli „zrušiť odoslanie” tweetu pred jeho zverejnením.

Piatková správa dodáva, že Twitter plánuje v budúcnosti testovať viac „funkcií”

Predstavitelia Twitteru vo februári odhalili novú pripravovanú funkciu známu ako Super Follow, ktorá zabezpečí používateľom predplatenie niektorých účtov každý mesiac výmenou za exkluzívny obsah. 

Medzi ďalšie funkcie oznámené počas analytickej udalosti v tomto mesiaci patrili komunity (podobné skupinám na Facebooku) a nová možnosť bezpečného režimu, ktorá automaticky detekuje zneužité alebo „spamové” účty.

Podľa nedávneho vyhlásenia SEC, Twitter uviedol, že ich ambícia je mať do roku 2023 315 miliónov monetizovateľných aktívnych používateľov denne a zdvojnásobiť svoje výnosy.

Po vyhlásení vyskočili akcie Twitteru o viac ako 5%. Vo štvrtom štvrťroku 2020 oznámil Twitter o 192 miliónoch monetizovateľných aktívnych používateľov denne.

Zdroj:

COMPLEX, 2021. Twitter Is Testing a Timed ‘Undo Send’ Feature for Tweets. [cit. 2021-03-06]. [online]. Dostupné na: https://www.complex.com/life/twitter-testing-undo-send-feature

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments