17.4 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Topps Digital Towers prekonáva trend NFT s pripravovanou zberateľskou aukciou Godzilla

Topps Digital Towers prekonáva trend NFT s pripravovanou zberateľskou aukciou Godzilla

Meno Topps je synonymom pre zberateľstvo už viac ako 70 rokov. 

Od zverejnenia spolupráce s Worldwide Asset eXchange (WAX) v máji 2020 je Topps na čele digitalizácie športových a zábavných obchodných kariet. Pomáha verným zberateľom nakupovať, predávať a obchodovať s jedinečnými zberateľskými predmetmi prostredníctvom platformy WAX založenej na blockchaine. 

WAX informuje, že bola doteraz zodpovedná za spracovanie viac ako 100 miliónov prevodov digitálnych aktív.

Topps usilovne rozširuje svoje rýchlo rastúce portfólio NFT po partnerstve s franšízou Godzilla pri dražbe kolekcie viac ako 160 jedinečných kúskov. 

Aukcia sa má začať 31. marca. Bude sprevádzať premiéru filmu Godzilla vs. Kong.

Topps sa spojil s Tohom, aby preniesol históriu Godzilly a klasické postavy z tejto legendárnej série do digitálnej ríše. 

Zberatelia môžu očakávať, že diela v tejto zbierke budú obsahovať počiatky Godzilly. Takisto budú obsahovať obrázky kráľa Ghidora, Mechagodzilly, Mothry, Rodana a mnohých ďalších postáv z kultovej série.

Viac ako 160 umeleckých diel bude obsahovať farebné scény a vzrušujúce postavy z niekoľkoročnej série v rôznych konfiguráciách. Bude to vrátane originálnych ilustrácií, animácií v štýle Chibi, komiksových obálok, pohybových kariet a dokonca aj slávneho Toppsovho klasického formátu „Rookie Cards”.

Každému jedinečnému kusu bude pridelené jedinečné identifikačné číslo. To je možné overiť na blockchaine WAX, čo zabezpečí, že držitelia týchto jedinečných kódov NFT budú môcť zaručiť autenticitu a dôkaz o vlastníctve.

Tento posledný krok nadväzuje na ďalšie snahy spoločnosti Topps o rozšírenie ich portfólia NFT razením niektorých ich klasických sérií obchodných kariet. 

Jednou z takýchto iniciatív bolo februárové vydanie zbierok Garbage Pail Kids na blockchaine WAX.

Séria 2021 Garbage Pail Kids Food Fight bola uvedená na trh aj v kamenných obchodoch, vrátane Walmart a Target. Obsahovala jedinečné kódy na každom balení obchodných kariet, ktoré majú zberateľom pomôcť získať exkluzívne zberateľské ocenenia NFT.

Zdroj:

NEWS.BITCOIN, 2021. Topps Digital Towers Over NFT Universe With Upcoming Godzilla Collectible Auction. [online]. [cit. 2021-03-31]. Dostupné na: https://news.bitcoin.com/topps-digital-towers-over-nft-universe-with-upcoming-godzilla-collectible-auction/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments