21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny Kanadská spoločnosť vložila do Cardana 300 000 $

Kanadská spoločnosť vložila do Cardana 300 000 $

Kanadská spoločnosť Graph Blockchain Inc. investuje do Cardana (ADA) 300 000 $. 

Toto je súčasť vkladového kapitálu spoločnosti, ktorý sa použije na ťažbu metódou Proof-of-Stake (POS) pomocou ADA.

Generálny riaditeľ, Paula Haber tvrdí, že Cardano je jednou z platforiem, ktoré budú v tejto oblasti viesť, a teda aj v investícii. 

Povedal: „Ako je načrtnuté v minulých tlačových správach, Graph je presvedčený, že v roku 2021 existuje potenciál pre platformy inteligentných zmlúv na implementáciu riešení, ktoré uľahčia masové prijatie decentralizovaných blockchainov. Cardano sa všeobecne považuje iba za projekt, ktorý to má dokázať. Spoločnosť Graph je nadšená, že do zoznamu podporovaných projektov spoločnosti môže pridať ADA.”

Cardano v roku 2021 stúpa 

Cardano je v centre pozornosti od začiatku roku 2021. Bolo to hlavne kvôli jeho výraznému rastu, ktorý ho posunul nad očakávanie. 

Kryptomena sa nedávno dostala do popredia ako tretia najväčšia podľa trhovej kapitalizácie, neskôr sa však vrátila na piatu pozíciu. 

Cena počas tohto obdobia prvýkrát prekročila 1 $. V čase písania tohto článku sa podľa CoinMarketCap obchoduje s Cardanom za 1,18 $.

Tím pod vedením generálneho riaditeľa spoločnosti Cardano, Charlesa Hoskinsona, plánuje tento rok pridať na platformu ďalšie funkcie. 

To bude zahŕňať nové natívne podporované tokeny a podporu NFT. 

ADA získava popularitu

Rast Cardano nezostal v tomto roku nepovšimnutý. Okrem Graph Blockchain, ktorý bude prvým verejne obchodovateľným altcoinovým Proof-of-Stake minerom, sa oň zaujímajú ďalší hráči. 

Nedávno ho jedna z najuznávanejších krypto-obchodných platforiem ByBit pridala do svojej ponuky. Burza uvádza ako motiváciu pre zaradenie do zoznamu rastový potenciál Cardana.

Cardano je druhou spoločnosťou prijímajúcou finančné prostriedky od spoločnosti Graph Blockchain na ťažbu POS. 

Minulý týždeň spoločnosť investovala 20 % svojho vkladového kapitálu do Polkadotu na rovnaký účel. 

Haber tvrdí, že spoločnosť čoskoro uskutoční ďalšie nákupy kryptomien, aby ďalej diverzifikovala svoje krypto-portfólio a tokenizovala svoju hotovostnú pozíciu.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. Canadian Securities Exchange-listed company puts $300k into Cardano (ADA) staking. [online]. [cit. 2021-03-31]. Dostupné na: https://finbold.com/canadian-securities-exchange-listed-company-puts-300k-into-cardano-ada-staking/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments