13.8 C
Bratislava
sobota, 30 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Teraz môžete v New Yorku kúpiť alebo predať nehnuteľnosť za BTC, DOGE...

Teraz môžete v New Yorku kúpiť alebo predať nehnuteľnosť za BTC, DOGE a ETH

Realitná maklérska spoločnosť Algocap Real Estate so sídlom v New Yorku oznámila, že začne prijímať na transakcie kryptomeny ako Bitcoin, Dogecoin a Ethereum.

V tlačovom vyhlásení spoločnosť uviedla, že cieľom tohto kroku je využiť rastúcu popularitu kryptomien popri nových milionároch produkovaných sektorom digitálnych mien. Algocap poznamenáva, že tieto faktory prispeli k vysokému dopytu po tokenizácii nehnuteľností.

Podľa spoločnosti AlgoCap rastie záujem spotrebiteľov, ktorí sa chcú stať súčasťou trhu s nehnuteľnosťami v New Yorku prostredníctvom digitálnych mien.

„Algocap má odborné znalosti potrebné na štruktúrovanie zložitých transakcií, vrátane transakcií s tokenizáciou nehnuteľností, a dokáže spolupracovať s americkými aj zahraničnými klientmi, aby uľahčil nové príležitosti v oblasti digitálnych nehnuteľností,” uviedol zakladateľ Algocap, Max Dilendorf.

Realitná spoločnosť ďalej zdôrazňuje, že na uľahčenie cezhraničných prechodov je potrebné zamerať sa na reguláciu, najmä na daňové zákony USA. Algocap ale uviedol, že má tím právnikov, ktorí dokážu vybavovať zložité transakcie s kryptomenami v oblasti nehnuteľností.

Okrem povoľovania platieb kryptomenou je Algocap tiež priekopníkom v oblasti tokenizácie nehnuteľností. Tá sa snaží zefektívniť transakcie elimináciou zdĺhavých papierovačiek. Prostredníctvom tokenizácie spoločnosti Algocap sa vytvorí virtuálny token, ktorý predstavuje vlastníctvo podielu na nehnuteľnosti.

Rozhodnutie spoločnosti prispieva k čoraz väčšiemu akceptovaniu kryptomien v oblasti nehnuteľností. Napríklad nedávno maltská majetková spoločnosť Dreamflats oznámila, že bude prijímať platby z nájomných zmlúv v Cardane (ADA).

Zdroj:

FINBOLD, 2021. You can now buy or sell property in New York City with BTC, DOGE, and ETH. [online]. [cit. 2021-05-27]. Dostupné na: https://finbold.com/you-can-now-buy-or-sell-property-in-new-york-city-with-btc-doge-and-eth/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments