13.8 C
Bratislava
sobota, 30 septembra, 2023
Home Lifestyle Spoznajte už konečne najdôležitejšiu bytosť vášho života !!!

Spoznajte už konečne najdôležitejšiu bytosť vášho života !!!

Kto to je? Mama? Otec? Deti, partneri, priatelia, šéf? Iste, sú dôležití, pretože sa nachádzajú vo vašich životoch a ovplyvňujú ho. Nie nadarmo sa hovorí, že sme priemerom piatich dospelých ľudí, s ktorými žijeme alebo sa pravidelne stretávame. Títo piati ľudia majú svoje postoje, správanie, návyky. A predovšetkým myslenie. Spomeňte si, hneď teraz, kto sú tí ľudia? Ako žijú? Ako sa k vám správajú? Vedia vás presvedčiť, ak máte odlišný názor? O čom sa rozprávate, keď sa stretnete? Sťažujú sa a nadávajú na svet? Alebo sú šťastní, zdraví a spokojní a vaše stretnutia vám prinášajú radosť?

Všetci sme predovšetkým energiou a energiu vyžarujeme do okolia. Sme súčasťou komunít a systémov, ktoré sa navzájom ovplyvňujú. Aj energeticky. Určite ste zažili, že ste sa stretli s kamarátmi, kolegami, všetci ste sa dobre bavili a zrazu prišiel medzi vás človek, ktorý bol negatívne naladený. Nemusel povedať ani slovo dokonca ste sa nemuseli na neho ani pozrieť, no napriek tomu sa vaša nálada niekam stratila. Ten človek vyžaroval svoje negatívne nastavenie, akýsi energetický smog, ktorým ovplyvnil celú dovtedy príjemnú spoločnosť.

Pomaly sa niektorí ľudia vytratili, ostatní boli podráždení. Mohlo dôjsť až k hádke. Aj človek je len energetický systém, vyžarujúci vibrácie do celého svojho okolia. Keď ste spokojní a cítite sa naplnení, tak sa vám darí v práci, vo vzťahoch, ste zdraví. Je to špirála, po ktorej stúpate hore. Čím väčšiu radosť cítite, tým viac priťahujete samé pozitívne veci do svojho života. A naopak. Ak ste nahnevaní, smutní, depresívni a trvá to týždne a mesiace, zaručene vás to bude ťahať niekam dolu. Ak to rýchlo nedokážete zmeniť, ochoriete. Napokon vás telo uloží do postele. A prestane sa vám dariť vo všetkých oblastiach života.

Viete, čo najviac ovplyvňuje ľudskú existenciu? Emócie!

Človek je emocionálny tvor, emócie vnímate takmer neustále. A emócie, majú vibrácie, ktoré vysielate do vášho sveta ako neviditeľné dymové signály. Či už sú pozitívne alebo negatívne. Myslíte si, že môžete ovládať svoje emócie? Len veľmi ťažko! Je to programové nastavenie vášho vnútorného biopočítača. Pokiaľ nezmeníte podvedomý postoj v tej ktorej situácii z minulosti, nezmeníte ani svoje nastavenie. Dokonca mnohí ani nepoznáte svoje podvedomé postoje, pretože vás to nik, nikdy neučil. Viete ich rozpoznať, len s ohľadom na to, ako sa vám menia emočné stavy v priebehu dňa. Poznáte to pod pojmom – Emocionálna inteligencia, s viac ako 93% vplyvom na všetko, čo sa vám a v vašom okolí deje. Všetko je vo vás a všetko je len o vás. Znova je za tým vaša hlava a vaše podvedomé nastavenie. Dokonca, ak sa mám presne vyjadriť, navonok viete definovať iba to čo poznáte. Preto ak niekto hovorí o smutných ľuďoch, má smútok v sebe. A tak je to so všetkými emóciami.

Ak prežívate vo svojom živote poväčšine ťaživé situácie a k tomu aj odpovedajúce emočné prejavy, vedzte že je to len opis vašich vnútorných postojov. A čo s tým? Buď si na tento život zvyknite, alebo absolvujte transformáciu vedomia. Z vlastnej praxe viem, že zmenou vnútorného nastavenia emočných postojov z minulosti zmeníte emočne prežívanú prítomnosť a máte možnosť vytvoriť tak úžasnú budúcnosť. Veď v tomto matrixe, kde žijete, práve vaše emócie vytvárajú vašu realitu!

A tak sa opýtam: „Kto môže zmeniť vaše myslenie? Kto je ten najdôležitejší človek vo vašom živote, ktorý riadi váš život?”

Nie je to mama a otec, ani partner, ani deti, ani váš šéf. Ste to VY. Pretože iba VY môžete na 100% ovládnuť seba. Svoje myslenie, svoje emócie.

Iba vy môžete zmeniť váš život a žiť tak, ako si predstavujete. S úctou k tvorivej existencii.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments