PJ Artdeco – Keď je nábytok umením

0
258

Môže byť nábytok zároveň aj umením? Pokiaľ hľadáte nové výtvory od rôznych umelcov, či už zo Saint Tropez, Cannes alebo Monaca, v tom prípade by sme vám chceli predstaviť svojrázny moderný umelecký nábytok dovážaný z Francúzska. V spolupráci s francúzskymi a slovenskými návrhármi teraz prichádza v limitovanej edícii. Charakteristickou črtou tohto nábytku je to, že nepodlieha každodennej rutine.

Popart tvorba PJ Artdeco je stelesnením privlastnenia si už existujúceho kúsku a jeho následnej premeny na umelecký objekt. Nechajte sa voviesť do sveta elegantných tvarov či vzácnych materiálov doplnených jednoduchými základnými farbami. PJ Artdeco ponúka mimoriadne dizajnové riešenie s výberom dizajnérskych produktov za nízke ceny. Tieto produkty sú rovnako rafinované ako produkty veľkých značiek, no zároveň sa odkláňajú od kópií a na prvý pohľad určite zaujmú svojim originálnym vzhľadom.

Kto by nechcel mať vo svojej domácnosti dizajnový nábytok veľkých a drahých značiek? Pokiaľ o tom snívate, neváhajte sa na nás obrátiť. Reč nebude o kópiách, práve naopak. PJ Artdeco vám ponúkne originálne umenie v podobnom štýle, aký ponúkajú veľké značky, no zároveň s ohľadom na jedinečnosť.

Neváhajte a zavolajte náš tím Petry Vidovej a Jany Minárikovej Noland, aby vylepšili vašu obývaciu izbu, kanceláriu, byt kúpeľňu či dokonca garáž. Obývacia izba je prvou miestnosťou vo vašej domácnosti, pri ktorej dizajne vám poradíme a môžeme tak hne´d začať.

Zdroj:

https://www.instagram.com/pjartdeco/?hl=sk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here