13.8 C
Bratislava
sobota, 30 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Rozohrávač NFL Tom Brady naznačuje vlastníctvo Bitcoinu

Rozohrávač NFL Tom Brady naznačuje vlastníctvo Bitcoinu

Rozohrávač amerického futbalového tímu Tampa Bay Buccaneers, Tom Brady, ktorý je pravdepodobne jedným z najtalentovanejších hráčov amerického futbalu všetkých čias, naznačil, že je Bitcoinerom.

V pondelok Brady zmenil svoj profilový obrázok na Twitteri na fotografiu s laserovým pohľadom. To by mohlo naznačovať jeho 1,9 miliónom sledovateľov, že investuje do Bitcoinu (BTC). 

Futbalová hviezda urobila zmenu necelý deň po tom, čo ho na to vyzval spoluzakladateľ spoločnosti Blockworks, Jason Yanowitz, ktorý poskytol aktualizovaný obraz.

Cena kryptomeny nebola zjavne ovplyvnená ohlásením hráča NFL. V čase zverejnenia tohto článku bola cena BTC 57 500 USD. Za posledných sedem dní vzrástla o 8 %. 

Hráči v krypto-priestore vrátane generálneho riaditeľa spoločnosti MicroStrategy, Michaela Saylora, a zakladateľa spoločnosti Morgan Creek Digital Assets, Anthonyho Pompliana, uznali Bradyho predpokladaný vstup ako Bitcoinera.

Sedemnásobný šampión Super Bowl v apríli oznámil, že bude podporovať NFT platformu s názvom Autograph. Cieľom platformy je poskytnúť svojím používateľom digitálne zberateľské predmety, na ktorých sa budú objavovať známe mená v oblasti športu a zábavy.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. NFL quarterback Tom Brady hints at owning Bitcoin. [online]. [cit. 2021-05-11]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/nfl-quarterback-tom-brady-hints-at-owning-bitcoin

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments