23.3 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Gemini teraz umožňuje používateľom zarobiť si až 2,25 % úrok na Dogecoine

Gemini teraz umožňuje používateľom zarobiť si až 2,25 % úrok na Dogecoine

Dogecoin (DOGE) sa stáva 32. kryptomenou v portfóliu Gemini Earn, čo znamená, že používatelia môžu na nej zarobiť až 2,25 % úrok.

Americká kryptomenová burza Gemini oznámila, že svojim zákazníkom poskytne príležitosť zarobiť si na Dogecoinoch. Na meme tokenoch môžu dosiahnuť až 2,25 % ročný percentuálny výnos (APY). Gemini earn, už aj s touto novinkou, drží a poskytuje úrok už na viac ako 2 miliardách dolárov svojich zákazníkov.

Doge prichádza ku Gemini

Masívne šialenstvo okolo meme mince stále pokračuje a dorazilo už aj na americkú burzu Gemini. Oficiálna webová stránka krypto-burzy, ktorú založili bratia Winklevossovci, oznámila svojim používateľom, že môžu začať zarábať na DOGE so spoločnosťou Gemini Earn.

Spoločnosť odhalila svoju podporu úschovy meme coinu. Zároveň potvrdila, že Gemini je jedinou regulovanou platformou v USA, kde je povolené obchodovanie a stake-ovanie DOGE. Je to umožnené vo všetkých 50 štátoch. Ďalej predstavitelia Gemini polemizovali, že Dogecoin je skutočným nasledovníkom Bitcoinu:

„Zalistovali sme Dogecoin, pretože veríme, že je to kryptomena ľudí pokračujúca v tradícii Bitcoinu, ktorá dáva kontrolu nad peniazmi späť ľuďom.”

Tím Gemini tiež potvrdil, že klienti môžu začať zarábať na úrokoch SushiSwap (SUSHI), Injective (INJ) a Polygon (MATIC).

Služba Gemini Earn uviedla, že používatelia môžu na svojej kryptomene držanej na burze zarobiť až 7,4 % APY. Úrok sa navyše získava a agreguje každý deň a zákazníci si môžu kedykoľvek uplatniť nárok na svoje digitálne aktíva. Ďalšou hlavnou výhodou služby je, že neexistujú žiadne minimálne zostatky a poplatky, ktoré podmieňujú a ovplyvňujú prevod, alebo výber zostatku.

Gemini Earn je prístupná pre všetkých zákazníkov v USA a Singapure. Po pridaní Dogecoinu teraz služba podporuje už 32 digitálnych aktív.

Ďalšia inovácia od spoločnosti Gemini

Zakladatelia burzy s kryptomenami, dvojčatá Winklevossovci, sú dobre známi svojou podporou krypto-priemyslu a predovšetkým Bitcoinu. Burza digitálnych aktív je jednou z mála regulovaných v USA, ktorá vytvorila niekoľko pozoruhodných partnerstiev.

Spoločnosť CryptoPotato nedávno informovala, že spoločnosť Gemini spolupracovala s firmou Mastercard na zavedení krypto-kreditnej karty s odmenami vyplácanými primárne vo forme kryptomien. Podľa vyhlásenia bude karta ponúkať používateľom až 3 % Bitcoin cashback.

Mnoho investorov očakávalo toto oznámenie a zoznam čakateľov na túto službu sa rýchlo vyšplhal na 140 000. Spoločnosť Gemini sľúbila, že nebude účtovať žiadne ročné poplatky v kombinácii s nepretržitou zákazníckou podporou. Tá by mala „poskytnúť majiteľom karty vynikajúci zážitok”.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Gemini Now Allows Users to Earn up to 2.25% Interest on Dogecoin. [online]. [cit. 2021-05-11]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/gemini-now-allows-users-to-earn-up-to-2-25-interest-on-dogecoin/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments