21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Správy zo sveta Ripple Reports zdvojnásobil tržby XRP za 1. štvrťrok 2021

Ripple Reports zdvojnásobil tržby XRP za 1. štvrťrok 2021

Fintechová firma Ripple vo svojej poslednej štvrťročnej správe odhalila, že v porovnaní so štvrtým štvrťrokom 2020 predala takmer dvojnásobok svojho tokenu XRP.

Spoločnosť Ripple uviedla, že za prvé tri mesiace roku 2021 bol jej celkový predaj XRP 150,34 milióna USD. To je o 97 % viac ako 76,27 milióna USD hlásených za 4. štvrťrok 2020.

Spoločnosť uviedla, že nárast údajov o predaji bol výsledkom rastúceho dopytu po likvidite RippleNet alebo po službách ODL.

  „Spoločnosť Ripple sa naďalej zapájala do predaja na podporu ODL a kľúčových partnerov v oblasti infraštruktúry v rámci poskytovania zvýšenej likvidity XRP s cieľom zlepšiť skúsenosti s ODL u určitých zákazníkov. To eliminuje potrebu predbežného financovania a umožňuje okamžité globálne platby.”

Spoločnosť Ripple, o ktorej sa hovorí, že plánuje IPO, uviedla, že na uspokojenie rastúceho dopytu po ODL súhlasila so získaním 40 % popredného ázijského špecialistu na cezhraničné platby, Tranglo. 

Toto partnerstvo pomôže spoločnosti Ripple rozšíriť rozsah jej služieb do ázijsko-tichomorského regiónu.

Správa dodala, že celkový objem XRP za Q1 tiež zatienil predchádzajúci štvrťrok o 37,7%, s 204 miliardami USD v danom období, v porovnaní so 148 miliardami USD v XRP za 4. štvrťrok 2020. 

Údaje boli zostavené pomocou objemov spoločnosti CryptoCompare TopTier (CCTT).

„Denný objem CCTT pre XRP sa v 1. štvrťroku 2021 od 4. štvrťroka 2020 výrazne zvýšil. Priemerný denný zaznamenaný objem bol v prvom štvrťroku 2,26 miliárd USD oproti 1,61 miliárd USD v predchádzajúcom štvrťroku. Najmä objemy XRP preukázali štyri dni najvyšší objem, aký bol kedy preukázaný.”

Aktualizácia ceny XRP

Správa uvádza, že Q1 bolo obdobím akumulácie XRP. To sa odrazilo na cenách tokenov XRP, ktoré za trojmesačné obdobie získali 154 %.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. Ripple Reports Double the XRP Sales For Q1, 2021. [online]. [cit. 2021-05-07]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/ripple-reports-double-the-xrp-sales-for-q1-2021/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments