21.5 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Kryptomeny LINK zaznamenáva nové historické maximum vysoko nad 50 USD, trhová kapitalizácia presahuje...

LINK zaznamenáva nové historické maximum vysoko nad 50 USD, trhová kapitalizácia presahuje 20 miliárd USD

Jedenásta digitálna mena Chainlink (LINK) sa včera prelomila nad hranicu 50 USD a nastavila tak nové historické maximum na poprednej burze Coinbase.

Predchádzajúce ATH dosiahol LINK 15. apríla, keď prekonal úroveň 40 USD.

7450_0
Zdroj: Image via TradingView

Hodnota trhovej kapitalizácie mince medzitým cez noc vystúpila nad úroveň 20 miliárd USD a pridala viac ako jednu miliardu USD.

Bitcoin po poklese z 58 000 USD pred niekoľkými dňami konsoliduje okolo úrovne 55 000 USD. 

Altcoiny naopak prudko stúpajú, na čele s Dogecoinom.

Obľúbená kryptomena Elona Muska, Dogecoin, je teraz držiteľom štvrtého miesta na stupnici CoinMarketCap, po tom ako 4. mája dosiahla nové historické maximum: 0,60 USD.

Druhá najväčšia kryptomena, Ethereum, sa takisto 4. mája vytlačila nové historické maximum: 3 500 USD.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. LINK Prints New All-Time High Above $50 As Its Market Cap Surpasses $20 Billion. [online]. [cit. 2021-05-05]. Dostupné na: https://u.today/link-prints-new-all-time-high-above-50-as-its-market-cap-surpasses-20-billion

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments