13.8 C
Bratislava
sobota, 30 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Raper 50 Cent venoval 300 000 USD na výučbu obchodných programov v...

Raper 50 Cent venoval 300 000 USD na výučbu obchodných programov v Houstone

Ikona rapu a magnát 50 Cent venoval prostredníctvom svojej nadácie G Unity sumu 300 000 USD. Tá poputuje najväčšiemu texaskému systému škôl, Houston Independent School District. Toto bola suma, ktorú vyrovnala skupina Houston United Group v snahe priniesť do systému a jeho troch stredných škôl pokročilý obchodný program. 

Celkovo pôjde na začatie 50-ročného programu suma 600 000 USD.

„Za posledných 20 rokov som sa zameriaval na projekty akademického obohacovania a poskytovania darov organizáciám, ktoré vykonávajú obchodné záležitosti,” uvádza 50 Cent. 

 „V nadväznosti na pandémiu vírusu Covid-19 poskytujem príležitosti a nástroje pre ľudí, aby si uľahčili cestu v podnikaní. Je vzrušujúce byť pri tom.Teraz sú to tri školy, ale bude ich oveľa viac,” dodáva raper.

Starosta Houstonu, Sylvester Turner takisto neskrýval nadšenie. Uviedol, že nové priestory G Unity Labs umožnia stredoškolákom na stredných školách vo Worthing, Wheatley a Kashmere dozvedieť sa viac o podnikaní a vytváraní podnikateľského plánu.

„Sme radi, že má 50 Cent záujem investovať do tohto mesta, vytvárať pracovné miesta a podporovať mladých ľudí,” uviedol Turner.

Zdroj:

COMPLEX, 2021. 50 Cent Donates $300k for Houston School District Business Programs. [online]. [cit. 2021-05-19]. Dostupné na: https://www.complex.com/music/50-cent-donates-houston-school-district-business-programs

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments