27.2 C
Bratislava
utorok, 26 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Príbeh o CACTI: Nový nápoj Travisa Scotta

Príbeh o CACTI: Nový nápoj Travisa Scotta

Keď sa široká verejnosť prvýkrát dozvedela o CACTI ešte v júli 2020, nič nenasvedčovalo tomu, že by išlo o nový alkoholický nápoj Travisa Scotta. 

Mnoho predajní v skutočnosti pripisovalo názov CACTI novej kolekcii oblečenia. 

CACTI je však Scottov nový špičkový seltzer nápoj vyrobený za pomoci amerického pivovarníckeho gigantu Anheuser-Busch. 

„Myšlienka partnerstva s Travisom bola v príprave už nejaký čas. Je to už viac ako rok, čo sme sa s rozprávali a zisťovali, aké kroky musíme vykonať na úspešné vytvorenie produktu,” hovorí viceprezidentka marketingu spoločnosti Anheuser-Busch’s Beyond Beer, Lana Buchanan.

Buchanan tvrdí, že s Travisom úzko spolupracovali počas celého procesu, od praktických testov, testovania príchutí až po finalizáciu dizajnu plechovky. 

„Ide o tvorbu úplne novej značky, nie značky, ktorá už bola vytvorená a Travis ju sponzoruje,” uviedla Buchanan.

Celebrity, ktoré odporúčajú svoj vlastný alkohol, kozmetiku či oblečenie nie sú žiadnou novinkou. Travis však vstupuje na trh so svojím vlastným nápojom a predstavuje trochu jedinečný prístup. 

Vzrastajúci trh s seltzerom je odvetvie, ktoré v roku 2020 malo hodnotu 1,8 miliárd $ a v tomto roku sa má zvýšiť o 35%. 

Spoločnosť Anheuser-Busch v súčasnosti vyrába niekoľko ďalších seltzerov vrátane BON V! V a Social Club.

Podľa oficiálnej tlačovej správy bude CACTI k dispozícii niekoľkými spôsobmi. CACTI aktuálne ponúka 3 príchute: jahodu, ananás a limetku. 

Buchanan poznamenáva, že Travisova najobľúbenejšia príchuť je jahoda, teda je táto príchuť o niečo špeciálnejšia. Vzhľadom na to, že má Travis rád tequilu, obsahuje nápoj CACTI stopercentne prémiovú modrú agávu z Mexika.

Seltzer ponúka tiež o niečo vyšší objemový alkohol (ABV) ako väčšina seltzerov na trhu (CACTI predstavuje 7% zatiaľ čo značky ako White Claw alebo Truly majú 5% ABV).

Na otázku plánov do budúcnosti Buchanan naznačuje, že toto je iba začiatok značky CACTI a že už teraz uvažuje o nových príchutiach, ktoré by mali byť v budúcnosti predstavené.

Zdroj:

COMPLEX, 2021. The Story Behind CACTI, Travis Scott’s New Spiked Seltzer [online]. [cit. 2021-03-15]. Dostupné na: https://www.complex.com/style/story-behind-travis-scott-cacti-agave-spiked-seltzer/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments