Pokerová hviezda Tony G bude svoje najikonickejšie pokerové frázy predávať ako NFT

0
146

Podnikateľ, politik a filantrop, Antanas Guoga, globálne známy ako pokerová hviezda Tony G, oznámil, že bude mať svoje najikonickejšie pokerové frázy k dispozícii ako NFT. 

Tony G, ktorý je tiež poradcom ekosystému Lympo NFT, bude súčasťou šiestich rôznych typov Lympo NFT. Tie predstavujú jeho najpamätnejšie pokerové frázy ako „Date With An Eight“, „We are All Winners Here“ a samozrejme „On Your Bike“.

Podľa oznámenia budú tieto NFT dostupné pre držiteľov tokenov LMT. Prístup bude otvorený v 72-hodinovej ponuke od 19. marca.

Spoločnosť Lympo, ktorú nedávno získalo centrum blockchainovej zábavy, Animoca Brands Corporation Ltd, buduje športový NFT ekosystém. Ten zahŕňa NFT s právami IP svetoznámych športovcov a klubov.

Už skôr spoločnosť zverejnila prvého majstra sveta v kickboxe a profesionála v MMA, Sergeja Maslobojeva, ktorý sa stal členom ekosystému NFT.

Takisto vo svojom vyhlásení uviedla, že v budúcnosti poskytnú NFT patriace spoločnosti Lympo prístup k rôznym mediálnym a obsahovým aktivitám, ako sú hry na zarábanie, vrátane zbierok založených svetoznámymi športovcami.

Tento ekosystém NFT, ktorý sa pôvodne začal vyrábať na ETH, bude neskôr premostený do inteligentného reťazca Binance.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. Poker star Tony G will have his most iconic poker phrases sold as NFTs. [online]. [cit. 2021-03-18]. Dostupné na: https://finbold.com/poker-star-tony-g-will-have-his-most-iconic-poker-phrases-sold-as-nfts/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here