13.8 C
Bratislava
sobota, 30 septembra, 2023
Home Kryptomeny Chiliz (CHZ) zaznamenal v marci 1 600% zisky

Chiliz (CHZ) zaznamenal v marci 1 600% zisky

Podľa údajov z Cointelegraph Markets Pro sa CHZ 17. marca po medzimesačných ziskoch dosahujúcich 1 600% konsoliduje. 

Za 2 týždne stúpol Chiliz o 1 650%.

Altcoiny sú aktuálne vďaka ATH Bitcoinu v centre pozornosti. Nadobúda sa očakávanie, že nasledujúce mesiace vyprodukujú ešte väčšie zisky ako doteraz.

Chiliz a jemu podobné tokeny, ktoré sú viazané na konkrétne tímy, zaznamenali v posledných týždňoch dramatický zvrat. 

Chiliz tvorí základnú infraštruktúru pre veľké množstvo fanúšikovských tokenov vrátane veľkých futbalových klubov, ako sú FC Barcelona a Paríž Saint-Germain.

Len za posledný týždeň zaznamenali viacerí 100% výnosy na čele s tokenom Team Heretics (TH), ktorý sa od začiatku marca zvýšil o 425%.

Samotný Chiliz bol naklonený veľkým ziskom, pričom spoločnosť Cointelegraph’s VORTECS ™ začala zisťovať býčie vyhliadky pre tento token 12. marca, tesne predtým, ako stúpol na historické maximá 0,86 $. 

Revíziou bola správa, že výmena OKEx umožní obchodovanie s maržami za token a niekoľko ďalších.

VORTECS ™ je algoritmické porovnanie historických a súčasných trhových podmienok odvodených z kombinácie dátových bodov vrátane objemu obchodovania a nedávnych pohybov cien.

Úspech športových tokenov prichádza v tandeme s novým šialenstvom v krypto-priestore – NFT.

Rodiaci sa ekosystém NFT pokračuje v ohromovaní svojimi kapitálovými investíciami, ktoré boli stmelené predajom jedného NFT diela za 69 miliónov $. 

Kritici prirovnávajú šialenstvo NFT k ICO roku 2017 a k boomu DeFi z minulého roku.

„Umenie NFT sa dá len ťažko vysvetliť, pretože to nemá zmysel,” zhrnul v stredu John Carvalho, bývalý CCO bitcoinovej platobnej spoločnosti Bitrefill.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Chiliz (CHZ) scores 1,600% gains in March as fan tokens outperform everything [online]. [cit. 2021-03-18]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/chiliz-chz-scores-1-600-gains-in-march-as-fan-tokens-outperform-everything

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments