-2.2 C
Bratislava
piatok, 8 decembra, 2023
Home Správy zo sveta New Kind of Network (NKN) získava 340 % na to, aby sa...

New Kind of Network (NKN) získava 340 % na to, aby sa stal „najväčším blockchainom na svete”

Cena NKN sa zvýšila na nové historické maximum, pretože počet úplných konsenzusových uzlov v sieti prekročil 67 000.

Jedným z jasných znakov rastúcej sezóny altcoinov je, keď nejasné a menej známe projekty začnú dosahovať zisky.

New Kind of Network (NKN) sa objavil za posledný mesiac ako jeden z týchto prekvapujúcich ziskov a zvýšil sa o 1 400 % z minima 0,052 USD dňa 8. marca na nové historické maximum 0,779 USD dňa 6. apríla.

NKN je protokol a ekosystém sieťového pripojenia typu peer-to-peer. Využíva ekonomické stimuly na „motiváciu používateľov internetu na zdieľanie sieťových pripojení a využívanie nevyužitej šírky pásma”.

Od svojho uvedenia v januári 2018 sa projekt neustále rozrastá o svoju aktívnu komunitu. Je to preto, aby sa v tichosti stal „najväčšou blockchainovou sieťou na svete z hľadiska úplných konsenzusových uzlov”.

Cenová akcia pre NKN sa skutočne začala zvyšovať po oznámení Binance z 11. marca, že držitelia NKN môžu zarobiť 20 % APY na svojich podieloch, ak ich vložia na svoj sporiaci účet Binance.

Dynamika projektu sa v nasledujúcich týždňoch naďalej zvyšovala, keď cenové pohyby začali priťahovať ďalšiu pozornosť.

Riešenia ponúkané sieťou tiež pomohli zvýšiť jej užívateľskú základňu, a to s produktmi ako nMobile messenger. Tie ponúkajú službu súkromných správ schopnú konkurovať WhatsApp a nConnect. To predstavuje jedinečné riešenie vzdialeného prístupu so zameraním na zachovanie bezpečnosti a súkromia.

Podľa spoluzakladateľa NKN, Brucea Li je, výkonnosť NKN za posledný mesiac do značnej miery spojená s celkovým rastom širšieho krypto-trhu a nedávnym zameraním na projekty súvisiace s infraštruktúrou Web 3.0, ako je Filecoin (FIL) a Storj.

Li tiež vyzdvihol vplyv, ktorý majú mineri na trh. Poukázal na silnú komunitu NKN zameranú na ťaženie a jej zameranie na Web 3.0, ktoré sú hnacími silami nedávneho rastu protokolu.

Vzhľadom na to, že sa naďalej kladie dôraz pre Web 3.0, decentralizované projekty sa dostávajú do povedomia širšej verejnosti a spoločnosť NKN sa umiestnila do pozície, kde bude vidieť ďalší vzostup. Bude to vtedy, keď sa technológia blockchain ďalej integruje do technickej a finančnej infraštruktúry.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. New Kind of Network (NKN) gains 340% to become ‘the biggest blockchain in the world’. [online]. [cit. 2021-04-12]. Dostupné na: httNKNps://cointelegraph.com/news/new-kind-of-network-nkn-gains-340-to-become-the-biggest-blockchain-in-the-world

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments