25.6 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Správy zo sveta Nathan „Doggface" Apodaca predáva virálne longboardové video ako NFT

Nathan „Doggface” Apodaca predáva virálne longboardové video ako NFT

Nathan Apodaca, ktorý je pre fanúšikov a používateľov populárnej aplikácie TikTok známy ako „Doggface” alebo „Doggface208″, oznámil svoj vstup na trh s NFT. 

V stredu prišiel TMZ so správou, ktorá informovala fanúšikov o tom, že Apodaca plánuje svoje virálne video predať ako NFT prostredníctvom webu Rarible market. Podľa správy bude predaj spustený v piatok, pričom úvodné ponuky budú stanovené minimálne na 500 000 $. 

Z dôvodov súvisiacich s právami samozrejme predaj NFT nebude obsahovať klip k singlu „Dreams” od Fleetwood Mac z roku 1977, ktorý sa po zhliadnutí videa od Doggface stal hitom. Logo Ocean Spray na fľaši v ruke bude taktiež kvôli právam rozmazané.

V stredajšej správe sa spomína aj to, že Apodaca plánuje použiť peniaze získané pri predaji na kúpu domu pre svojich rodičov a tiež na pomoc pri financovaní nového centra na pomoc v jeho rodnom meste.

Manažér Apodaca potvrdil, že video bude na predaj v piatok o 11.00 h. Minimálna cena je 500 000 $ v rámci partnerstva s WEBB Blockchain Media / Crypto Cake TV. 

Manažér takisto potvrdil, že finančné prostriedky budú použité na pomoc centru pre podujatia v Idaho Falls.

Ako ste si určite všimli, za posledných pár mesiacov sa NFT stalo oporou titulkov aj vďaka nedávnym udalostiam, ako napr. vydanie vôbec prvého tweetu v NFT od Jacka Dorseyho a predaj piesne o NFT ako samotného NFT Elonom Muskom.  

Zdroj:

COMPLEX, 2021. Nathan ‘Doggface’ Apodaca Selling Viral Longboarding Video as NFT. [online]. [cit. 2021-03-18]. Dostupné na: https://www.complex.com/life/nathan-doggface-apodaca-selling-viral-video-as-nft

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments