-0.3 C
Bratislava
streda, 6 decembra, 2023
Home Kryptomeny Charles Hoskinson: Viac ako 100 spoločností by malo prejsť z ETH do...

Charles Hoskinson: Viac ako 100 spoločností by malo prejsť z ETH do ADA

Zakladateľ a výkonný riaditeľ IOHK, Charles Hoskinson, vo svojom nedávnom rozhovore pre agentúru Bloomberg odhalil, že viac ako 100 spoločností je v procese prechodu z ETH na ADA. 

Očakáva sa, že tento proces nastane, keď funkčnosť druhej kryptomeny kompletne „dozreje”

Spoločnosť SingularityNET, firma s umelou inteligenciou stojaca za sociálnym humanoidným robotom, Sophiou, „vážne diskutovala” o prechode na Cardano.

Napriek tomu, že sa ADA nedávno stala treťou najväčšou kryptomenou, jej materský blockchain je často odmietaný. 

Nic Carter z Coin Metrics zdôrazňuje, že ADA nemá jedinú pozoruhodnú aplikáciu: „Nie som si vedomý ani jednej populárnej aplikácie umiestnenej do siete Cardano. Takisto som medzi vývojármi nevidel žiadne nadšenie pre túto platformu.”

Hoskinson verí, že jeho blockchain je efektívnejší ako súčasný líder a má s ním veľké plány. Na blockchaine, ktorý vytvoril, chce riadiť celé krajiny.

Matematik, ktorý vytvoril Cardano, adresoval niekoľko drzých poznámok vývojárom ETH, Uniswapu – najväčšieho DEX, a CryptoKitties – potomka dApps. 

„Nezaujíma ma Uniswap, CryptoKitties ani ďalšie veci. Všetko je to bublina, ktorá prichádza a odchádza,” uviedol. 

Hoskinson je už vďaka svojim vyjadreniam celebrita, zatiaľ čo Cardano je ešte ďaleko od toho, aby sa stalo blockchainom pre vlády. 

V súčasnosti je 33-ročný miliardár Hoskinson vychádzajúcou hviezdou sociálnych médií a jeho stúpenci na YouTube a Twitteri rastú spolu s Cardanom.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. Over 100 Companies to Shift from Ethereum to Cardano: Charles Hoskinson. [online]. [cit. 2021-03-15]. Dostupné na: https://u.today/over-100-companies-to-shift-from-ethereum-to-cardano-charles-hoskinson

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments