17.4 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Michael Jordan, Will Smith a iní prispeli k 305 miliónom $ do...

Michael Jordan, Will Smith a iní prispeli k 305 miliónom $ do NBA Top Shot Maker

Dapper Labs, výrobca NBA Top Shot, uzavrel investíciu od NBA a zábavných hviezd v hodnote 305 miliónov $.

Vďaka spolupráci NBA sa klipy, na ktorých sú zachytené najlepšie momenty z hry stali zberateľskými kartami NFT. 

Kanadská technologická spoločnosť Dapper Labs pokračuje v získavaní ohromných nových investícií. V súčasnosti ide o čiastku 305 miliónov $. 

Newyorská investičná spoločnosť Coatue Management, ktorá je zodpovedná za niekoľko ďalších investícií do technológií, uzavrela lukratívny obchod pre spoločnosť Dapper Labs. 

Mená domácich NBA ako Michael Jordan, Kevin Durant a Klay Thompson sú len niektoré z rozsiahleho zoznamu. 

Pri basketbale to nekončí. Na zozname sú aj osobnosti zábavného priemyslu ako Will Smith, Ashton Kutcher a Shawn Mendes.

Spoločnosť Dapper Labs, ktorá stojí za NBA Top Shot, sa najskôr preslávila videohrou CryptoKitties. 

Projekt sa rýchlo stal jedným z najpozoruhodnejších zberateľských predmetov NFT na blockchaine Ethereum.

Teraz, keď projekt NBA Top Shot napreduje, Dapper Labs pokračuje v upevňovaní svojho nárastu investíciou vo výške 305 miliónov $.

S rastúcou medzinárodnou účasťou Ultimate Fighting Championship alebo UFC a ich spoluprácou s Dapper Labs by sa mali naplánovať najdôležitejšie momenty, ktoré počas nej budú nevyhnutne zachytené, aby pre spoločnosť vygenerovali ešte viac miliónov.

Čo presne sú zberateľské predmety NBA Top Shot?

NFT sú trendom v čerstvom svete digitálnych aktív. Používajú pokročilú kryptografickú technológiu, aby sa ubezpečili, že digitálne aktívum je navždy vaše. 

NBA Top Shot používa rovnaké tokeny na zachytenie jedinečných momentov v NBA. Namiesto umeleckých diel sú NBA Top Shot ako zberateľské karty vo formáte videa.

V rozpätí 6 mesiacov sa tieto jedinečné momenty, ktoré mali kedysi hodnotu 175 000 $, zvýšili na 20 miliónov $.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. Michael Jordan, Will Smith Participate in $305 Million Investment in NBA Top Shot Maker Drop. [online]. [cit. 2021-03-01]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/michael-jordan-will-smith-participate-in-305-million-investment-in-nba-top-shot-maker/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments