Major League Baseball predáva vstupenky za 100 DOGE

0
110

Fanúšikovia si teraz môžu pomocou Dogecoinu kúpiť vstupenky a vidieť tím MLB Oakland Athletics, ktorý tento mesiac nastúpi na Toronto Blue Jays.

Tím, tiež známy ako Oakland A, ponúka od 3. mája do 6. mája možnosť zakúpiť si vstupenky za 100 DOGE. Dve vstupenky obvykle stoja celkom okolo 80 USD, ale ak bude mať DOGE dnes hodnotu okolo 0,43 USD, fanúšikovia môžu získať 46 % zľavu, ak si zakúpia vstupenky v DOGE.

Tím prijíma platby prostredníctvom služby Bitpay a lístky vydá digitálne prostredníctvom aplikácie MLB Ballpark.

Prijatie dohovoru Athletics ‘Doge znamená ďalšie dôkazy o neustále rastúcej mánii okolo Dogecoinu. 

Podľa údajov z CoinGecko má DOGE teraz trhový strop vyšší o 57 miliárd USD.

Napriek tomu, že DOGE preukázateľne nemá žiadnu skutočnú hodnotu, prekonal trhový strop bežných gigantov, ako sú Honda Motor Co., na 52,9 miliárd USD, Ford Motors na 46 miliárd USD a Twitter na 43 miliárd USD. 

Cena Dogecoinu tento mesiac vzrástla. Pravdepodobne ju podporila plejáda bežných firiem, ktoré sa snažia využiť kultový status DOGE na podporu občerstvenia a cukroviniek. 

DOGE za posledných 30 dní stúpol o 663 %.

Za posledných 24 hodín sa hodnota DOGE zvýšila o 8,7 % a obchoduje sa na cene 0,43 USD. 

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Major League Baseball sells pairs of tickets for 100 Dogecoin each [online]. [cit. 2021-05-04]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/major-league-baseball-sells-pairs-of-tickets-for-100-dogecoin-each

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here