24.6 C
Bratislava
utorok, 26 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Major League Baseball predáva vstupenky za 100 DOGE

Major League Baseball predáva vstupenky za 100 DOGE

Fanúšikovia si teraz môžu pomocou Dogecoinu kúpiť vstupenky a vidieť tím MLB Oakland Athletics, ktorý tento mesiac nastúpi na Toronto Blue Jays.

Tím, tiež známy ako Oakland A, ponúka od 3. mája do 6. mája možnosť zakúpiť si vstupenky za 100 DOGE. Dve vstupenky obvykle stoja celkom okolo 80 USD, ale ak bude mať DOGE dnes hodnotu okolo 0,43 USD, fanúšikovia môžu získať 46 % zľavu, ak si zakúpia vstupenky v DOGE.

Tím prijíma platby prostredníctvom služby Bitpay a lístky vydá digitálne prostredníctvom aplikácie MLB Ballpark.

Prijatie dohovoru Athletics ‘Doge znamená ďalšie dôkazy o neustále rastúcej mánii okolo Dogecoinu. 

Podľa údajov z CoinGecko má DOGE teraz trhový strop vyšší o 57 miliárd USD.

Napriek tomu, že DOGE preukázateľne nemá žiadnu skutočnú hodnotu, prekonal trhový strop bežných gigantov, ako sú Honda Motor Co., na 52,9 miliárd USD, Ford Motors na 46 miliárd USD a Twitter na 43 miliárd USD. 

Cena Dogecoinu tento mesiac vzrástla. Pravdepodobne ju podporila plejáda bežných firiem, ktoré sa snažia využiť kultový status DOGE na podporu občerstvenia a cukroviniek. 

DOGE za posledných 30 dní stúpol o 663 %.

Za posledných 24 hodín sa hodnota DOGE zvýšila o 8,7 % a obchoduje sa na cene 0,43 USD. 

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Major League Baseball sells pairs of tickets for 100 Dogecoin each [online]. [cit. 2021-05-04]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/major-league-baseball-sells-pairs-of-tickets-for-100-dogecoin-each

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments