27.2 C
Bratislava
utorok, 26 septembra, 2023
Home Kryptomeny OccamRazer spolupracuje s Bondly na zdokonalení schopností DeFi a NFT na blockchaine...

OccamRazer spolupracuje s Bondly na zdokonalení schopností DeFi a NFT na blockchaine Cardano

OccamRazer, decentralizovaný launchpad určený pre ekosystém Cardano, a Bondly, interoperabilný / prenosný swapový protokol ohlásili nové strategické partnerstvo.

Organizácie budú spoločne skúmať rozvojové synergie v rámci rastúceho trhu NFT pre Cardano, blockchainovú platformu proof-of-stake. 

Cieľom je rozšíriť jeho schopnosti DeFi a zároveň priniesť kvalitné projekty prostredníctvom aplikácií OccamRazer a Bondly Launchpads.

„Bondly sa ukázal ako líder NFT. Spoločne sme verili nášmu partnerstvu a ekosystém Cardano je prirodzeným rozšírením. Spoločne budeme hľadať príležitosti na zrod startupov NFT a prinášať vysoko kvalitné projekty v rámci našej príslušnej infraštruktúry launchpad,” uviedol Mark Berger, prezident asociácie Occam.

Spoločnosť Bondly získala rozsiahle skúsenosti na trhu NFT.

„Kombináciou našich funkcií NFT a DEX a technológie launchpad od Occam.fi bude každý projekt spolupráce predurčený na úspech. Naše rozsiahle skúsenosti na trhu NFT sú prirodzeným prostriedkom na rýchle rozšírenie nevyužitého potenciálu NFT v rámci ekosystému Cardano” oznámil Brandon Smith, generálny riaditeľ spoločnosti Bondly.

OccamRazer bol vyrobený s ohľadom na ekosystém Cardano ako kľúčový prostriedok získavania finančných prostriedkov a katalyzátor pre ešte stále sa objavujúci svet Cardano DApp. 

OccamRazer má množstvo vynikajúcich funkcií. Vyplýva to z krížovej povahy riešenia, inteligentného návrhu vrstvy riadenia, šírky a hĺbky služieb, ktoré sú vytvorené pod záštitou Occam, ponuky súladu a regulačných nástrojov plus čistej veľkosti a hmotnosti ekosystému Cardano.

Zdroj:

CRYPTONINJAS, 2021. OccamRazer teams with Bondly to enhance DeFi and NFT capabilities on Cardano blockchain. [online]. [cit. 2021-05-04]. Dostupné na: https://www.cryptoninjas.net/2021/05/04/occam-bondly-bring-defi-and-nft-capabilities-to-cardano-blockchain/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments