-0.3 C
Bratislava
streda, 6 decembra, 2023
Home Správy zo sveta Krypto-burza Bybit uvádza na trh produkt cloudovej ťažby Ethereum

Krypto-burza Bybit uvádza na trh produkt cloudovej ťažby Ethereum

V tlačovom vyhlásení spoločnosť Bybit uviedal, že služba ťažby (MaaS) ponúka pravidelným nadšencom kryptomeny šancu ťažiť Ethereum (ETH) bez potreby špecializovaného ťažobného hardvéru.

Riešenie cloudovej ťažby podľa spoločnosti tiež eliminuje výzvy zložitých technológií a drahej energie pre začínajúcich minerov.

Nový produkt, ktorý je dodávaný s flexibilnými plánmi predplatného, ​​uspokojí retailových investorov a veľké podniky. Predplatné je dostupné na 7, 21 a 42-dňové plány. Používatelia môžu ťažiť iba za 100 USD.

„Sme skutočne nadšení, že môžeme predstaviť produkt Bybit Cloud Mining. Myslíme si, že je to ideálne riešenie pre používateľov, ktorí sa zaujímajú o ťažbu kryptomien, ale nechcú sa nechať zmiasť problémami s prevádzkou a údržbou hardvéru. Vďaka Bybit Cloud Mining musia všetci používatelia kúpiť požadovanú hodnotu hashrate a pohodlne sa usadiť, aby videli ETH zozbierané priamo z cloudu,” uviedol Bill Xing, šéf finančných produktov spoločnosti Bybit. 

Na inom mieste spoločnosť Bybit, ktorá riadi denný objem obchodov okolo 20 miliárd USD dodala, že dodávka a cena počítačového systému, prevádzka a náklady na údržbu môžu mať vplyv na ziskovosť.

V prípade akýchkoľvek porúch bude spoločnosť Bybit riskovať proces ťažby, aby sa zabránilo negatívnemu dopadu na výnosy. Investori majú nárok na 100 % záruku použiteľnosti a spoločnosť Bybit sa zaväzuje pokryť prípadné výpadky.

Služba cloudovej ťažby nadväzuje na nedávno uvedenú produktovú sadu Bybit ByFi s cieľom zvýšiť ponuku burzy.

Produkt prichádza v nadväznosti na Ethereum, ktoré aj naďalej priťahuje väčšiu pozornosť v krypto-priestore. 

Podľa údajov poskytnutých spoločnosťou CoinMarketCap sa toto aktívum v čase tlače obchodovalo za 3 480 USD, čo zasiahlo nové najvyššie cenové úrovne všetkých čias.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. Crypto exchange Bybit launches Ethereum cloud mining product. [online]. [cit. 2021-05-04]. Dostupné na: https://finbold.com/crypto-exchange-bybit-launches-ethereum-cloud-mining-product/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments