-2.2 C
Bratislava
piatok, 8 decembra, 2023
Home Správy zo sveta Google Cloud implementuje inteligentné zmluvy na analýzu údajov na kapitálových trhoch

Google Cloud implementuje inteligentné zmluvy na analýzu údajov na kapitálových trhoch

Platforma Google Cloud sa integrovala do cross-chain data oracle blockchain, aby poskytla presné údaje o cenách všetkým kapitálovým trhom.

Podľa tejto platformy je integrácia v Google BigQuery aktívna. Analytické údaje budú okamžite odvodené pomocou strojového učenia.

Band Protocol poznamenáva, že spolupráca posunie prípady použitia platformy a ešte viac rozšíri údaje dostupné na BandChain. 

Finančné údaje pochádzajú z automatického dekodéra. Ten je prezentovaný ako množina údajov podporujúca vytvorenie nového decentralizovaného Oracle.

Spoločnosť Band sa predovšetkým zameriava na to, aby umožnila používateľom využívať decentralizované procesy pre externé dáta. V tweete spoločnosť vysvetlila dopad integrácie:

„Google Cloud a Band Protocol spoločne oprávňujú výskumných pracovníkov a vývojárov využívať decentralizované procesy pre akýkoľvek externý zdroj a typ údajov, či už je aplikácia postavená na blockchaine alebo Web 2. Je to prostredníctvom flexibilného dizajnu oraclov Band Protocolu.”

Band Protocol uviedola, že integrácia do Google BigQuery je súčasťou jej poslania preklenúť priepasť medzi blockchainovým sektorom a tradičnými podnikmi.

Táto správa priamo ovplyvnila cenu. Podľa údajov z CoinMarketCap prudko vzrástla o 29 % a v čase tlače sa obchodovala za 21,23 USD. 

Aktíva tiež dosiahli historické maximum 23,19 USD. Za posledných 24 hodín sa objem obchodov spoločnosti Band zvýšil o 385 %.

Partnerstvo spoločnosti Band predstavuje zásadný vývoj, pretože Chainlink dominuje nad decentralizovanými riešeniami Oracle. 

Celkovo sú decentralizované riešenia Oracle dôležitou súčasťou infraštruktúry na krypto-trhoch.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. Google Cloud implements smart contracts for capital markets data analysis. [online]. [cit. 2021-04-16]. Dostupné na: https://finbold.com/google-cloud-implements-smart-contracts-for-crypto-data-analysis/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments