Google Cloud implementuje inteligentné zmluvy na analýzu údajov na kapitálových trhoch

0
132

Platforma Google Cloud sa integrovala do cross-chain data oracle blockchain, aby poskytla presné údaje o cenách všetkým kapitálovým trhom.

Podľa tejto platformy je integrácia v Google BigQuery aktívna. Analytické údaje budú okamžite odvodené pomocou strojového učenia.

Band Protocol poznamenáva, že spolupráca posunie prípady použitia platformy a ešte viac rozšíri údaje dostupné na BandChain. 

Finančné údaje pochádzajú z automatického dekodéra. Ten je prezentovaný ako množina údajov podporujúca vytvorenie nového decentralizovaného Oracle.

Spoločnosť Band sa predovšetkým zameriava na to, aby umožnila používateľom využívať decentralizované procesy pre externé dáta. V tweete spoločnosť vysvetlila dopad integrácie:

„Google Cloud a Band Protocol spoločne oprávňujú výskumných pracovníkov a vývojárov využívať decentralizované procesy pre akýkoľvek externý zdroj a typ údajov, či už je aplikácia postavená na blockchaine alebo Web 2. Je to prostredníctvom flexibilného dizajnu oraclov Band Protocolu.“

Band Protocol uviedola, že integrácia do Google BigQuery je súčasťou jej poslania preklenúť priepasť medzi blockchainovým sektorom a tradičnými podnikmi.

Táto správa priamo ovplyvnila cenu. Podľa údajov z CoinMarketCap prudko vzrástla o 29 % a v čase tlače sa obchodovala za 21,23 USD. 

Aktíva tiež dosiahli historické maximum 23,19 USD. Za posledných 24 hodín sa objem obchodov spoločnosti Band zvýšil o 385 %.

Partnerstvo spoločnosti Band predstavuje zásadný vývoj, pretože Chainlink dominuje nad decentralizovanými riešeniami Oracle. 

Celkovo sú decentralizované riešenia Oracle dôležitou súčasťou infraštruktúry na krypto-trhoch.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. Google Cloud implements smart contracts for capital markets data analysis. [online]. [cit. 2021-04-16]. Dostupné na: https://finbold.com/google-cloud-implements-smart-contracts-for-crypto-data-analysis/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here