Dogecoin po 100 % náraste na 0,3 USD: Teraz top 8 najlepšia kryptomena

0
114

Spoločnosť DOGE pokračuje v registrácii nových rekordov po tom, čo sa po trojcifernom náraste ceny dotkla 0,3 USD.

So svojim ohromujúcim nárastom sa Dogecoin stal ôsmou najväčšou kryptomenou podľa trhového stropu. Touto metrikou prekonal giganty ako sú Motorola a Delta Airlines.

DOGE sa 10. apríla obchodoval za 0,06 USD, ale v nasledujúcich šiestich dňoch na hodnote explodoval.

Cena DOGE v tomto časovom rámci vzrástla o 400 % a zaznamenala nové historické maximum, 0,3 USD.

Aktívum vstúpilo do prvej desiatky coinov podľa trhového kapitalizmu a pokračovalo až na súčasnú pozíciu 8. najväčšej kryptomeny.

Okrem toho prekonal Dogecoin niektoré známe spoločnosti s desaťročiami histórie. Podľa AssetDash je DOGE v súčasnosti 400. najväčším aktívom podľa trhového stropu, čo ho umiestňuje pred mená akými sú Motorola Solutions, Komatsu a Delta Airlines.

Dogecoin má pôsobivé prijatie aj od celebrít. Nedávno umožnil miliardársky investor a majiteľ Dallasu Mavericks, Mark Cuban, spoločnosti DOGE platby za tovar a vstupenky pre jeho tím. Zaviazal sa, že nikdy nepredá ani jednu mincu. Najväčším zástancom Doge ale zostáva Elon Musk.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. Dogecoin at $0.3 After 100% Surge Today: DOGE Now Top 8. [online]. [cit. 2021-04-18]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/dogecoin-at-0-3-after-100-surge-today-doge-now-top-8/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here