27.2 C
Bratislava
utorok, 26 septembra, 2023
Home Kryptomeny Dogecoin po 100 % náraste na 0,3 USD: Teraz top 8 najlepšia...

Dogecoin po 100 % náraste na 0,3 USD: Teraz top 8 najlepšia kryptomena

Spoločnosť DOGE pokračuje v registrácii nových rekordov po tom, čo sa po trojcifernom náraste ceny dotkla 0,3 USD.

So svojim ohromujúcim nárastom sa Dogecoin stal ôsmou najväčšou kryptomenou podľa trhového stropu. Touto metrikou prekonal giganty ako sú Motorola a Delta Airlines.

DOGE sa 10. apríla obchodoval za 0,06 USD, ale v nasledujúcich šiestich dňoch na hodnote explodoval.

Cena DOGE v tomto časovom rámci vzrástla o 400 % a zaznamenala nové historické maximum, 0,3 USD.

Aktívum vstúpilo do prvej desiatky coinov podľa trhového kapitalizmu a pokračovalo až na súčasnú pozíciu 8. najväčšej kryptomeny.

Okrem toho prekonal Dogecoin niektoré známe spoločnosti s desaťročiami histórie. Podľa AssetDash je DOGE v súčasnosti 400. najväčším aktívom podľa trhového stropu, čo ho umiestňuje pred mená akými sú Motorola Solutions, Komatsu a Delta Airlines.

Dogecoin má pôsobivé prijatie aj od celebrít. Nedávno umožnil miliardársky investor a majiteľ Dallasu Mavericks, Mark Cuban, spoločnosti DOGE platby za tovar a vstupenky pre jeho tím. Zaviazal sa, že nikdy nepredá ani jednu mincu. Najväčším zástancom Doge ale zostáva Elon Musk.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. Dogecoin at $0.3 After 100% Surge Today: DOGE Now Top 8. [online]. [cit. 2021-04-18]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/dogecoin-at-0-3-after-100-surge-today-doge-now-top-8/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments