-0.3 C
Bratislava
streda, 6 decembra, 2023
Home Správy zo sveta Goldman Sachs uvádza na trh nové deriváty Bitcoinu

Goldman Sachs uvádza na trh nové deriváty Bitcoinu

Americký bankový gigant Goldman Sachs začal investorom z Wall Street ponúkať nedodateľné forwardové kontrakty kryté BTC, uvádza Matt Leising z agentúry Bloomberg.

Spolieha sa na bitcoinové futures skupiny CME, aby sa zaistil proti neslávnej volatilite kryptomeny a uskutočňoval blokové obchody na burze cenných papierov so sídlom v Chicagu. 

Obchodná spoločnosť pre kryptomeny Cumberland DRW vystupuje ako obchodný partner spoločnosti Goldman.

Nový derivátový produkt bol v tichosti predstavený klientom spoločnosti Goldman minulý mesiac.

Prevádzkový riaditeľ spoločnosti Goldman Sachs, John Waldron, predpovedal v marci „výbuch” dopytu po kryptomenách.

Začiatkom tohto roka banka opätovne spustila svoje pracovisko kryptomeny a oznámila svoj strategický plán v kryptomene.

Spoločnosť Goldman tiež stála v čele kola financovania vo výške 15 miliónov USD pri spustení CoinMetrics v oblasti analýzy údajov o kryptomene.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. BREAKING: Goldman Sachs Launches New Bitcoin Derivatives. [online]. [cit. 2021-05-06]. Dostupné na: https://u.today/breaking-goldman-sachs-launches-new-bitcoin-derivatives

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments