17.4 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Stellar uzatvára nové partnerstvá so spoločnosťami VISA, Tala a Circle

Stellar uzatvára nové partnerstvá so spoločnosťami VISA, Tala a Circle

Nadácia Stellar Development Foundation (SDF) oznámila potenciálne priekopnícku správu.

Spolu s partnermi ako VISA, Tala a Circle, jednou zo spoločností stojacich za USDC, je cieľom spolupráce poskytnúť prístup k digitálnym aktívam na rozvíjajúcich sa trhoch. 

Používatelia budú teda schopní uskutočňovať cezhraničné transakcie a mať prístup ku krypto-službám. Spoločnosť Visa navyše vydá karty s prostriedkami prepojenými s peňaženkou. 

Spoločnosť Visa v roku 2021 zdvojnásobila svoju krypto-stratégiu. Teraz skúma nové spôsoby, ako využiť digitálne aktíva vo svojej platobnej platforme. 

Vedúci kryptografického oddelenia spoločnosti Visa, Cuy Sheffield, uviedol nasledovné:

„Skutočne nás zaujímalo, ako by mohli mať potenciál pomôcť spotrebiteľom na trhoch, kde nemajú vynikajúci prístup k finančným službám.”

Shivani Siroya, generálny riaditeľ spoločnosti Tala, tvrdil, že ich hlavným cieľom je, aby ľudia posielali remitencie za nízke náklady. Spoločnosť so sídlom v Santa Monice má klientov v Mexiku, Keni, Indii a v ďalších krajinách na ázijskom kontinente. 

Spolupráca s SDF, Visa a Circle je prvým Talovým skokom do krypto-priestoru. 

Generálna riaditeľka SDF, Denelle Dixon, povedala o spolupráci toto:

„Vďaka spolupráci s inovátormi ako Tala mobile, Visa, Circle, ktorí zdieľajú našu víziu, že finančné začlenenie je právo, nie výsada, môžeme priniesť výhody technológií na rozvíjajúce sa trhy a urobiť krok bližšie k nášmu poslaniu spravodlivého prístupu ku globálnemu finančnému systému.”

Zdá sa, že token XLM Stellar Lumen na toto oznámenie reaguje pozitívne. 

V čase písania tohto článku sa XLM obchoduje za 0,65 USD s denným rastom 13,4 %.

Zdroj:

NEWSBTC, 2021. Stellar To Power VISA’s New Partnership, XLM Begins Breakout. [online]. [cit. 2021-05-07]. Dostupné na: https://www.newsbtc.com/news/stellar/stellar-to-power-visas-partnership/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments