21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Správy zo sveta DBS Private Bank spúšťa ponuku kryptomien

DBS Private Bank spúšťa ponuku kryptomien

Singapurská banka DBS Private Bank oznámila spustenie prvej ázijskej ponuky pre kryptomeny podporovanej bankami.

Služba prevádzkovaná prostredníctvom stopercentne licencovanej dôveryhodnej dcérskej spoločnosti veriteľa DBS Trustee umožňuje klientom investovať, uschovať a spravovať ich digitálne aktíva.

Táto služba bude spracovávať iba tie kryptomeny, ktoré sú hostované na digitálnej burze DBS – Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash a XRP.

Banka uviedla, že kritické informácie o digitálnych aktívach jej klientov, ako sú prístupové pokyny, heslá a informácie o ich digitálnych peňaženkách, online burzách a zálohách v peňaženkách, budú po ich smrti utajené, pretože trusty sú chránené pred dedičským procesom.

Koncom apríla spoločnosť DBS uviedla, že jej digitálne aktíva v úschove vyskočili na viac ako 80 miliónov USD a jej investorská základňa vzrástla na takmer 120.

Zdroj:

FORKAST, 2021. DBS Private Bank launches crypto trust offering [online]. [cit. 2021-05-14]. Dostupné na: https://forkast.news/dbs-private-bank-launches-crypto-trust-offering/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dbs-private-bank-launches-crypto-trust-offering

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments