13.8 C
Bratislava
sobota, 30 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Bývalý pilot námorného letectva tvrdí, že za svoje roky služby videl stovky...

Bývalý pilot námorného letectva tvrdí, že za svoje roky služby videl stovky UFO

Ďalší zamestnanec vlády prispel svojimi slovami k existencii UFO.

Bývalý poručík námorníctva Ryan Graves pre magazín 60 Minutes uviedol, že videl neidentifikované plavidlá lietať v obmedzenom vzdušnom priestore neďaleko Virginia Beach takmer každý deň po dobu dvoch rokov, počnúc rokom 2015. 

Ide o rovnaké objekty, aké sa dajú vidieť na videu amerického námorníctva natočeného v blízkosti San Diega. Ide o zábery, ktoré Pentagon potvrdil v polovici apríla. Graves sa domnieva, že ide o bezpečnostnú hrozbu.

„Ruku na srdce, mám obavy. Viete, keby to boli taktické lietadlá z inej krajiny, ktoré by viseli tam hore, bol by to obrovský problém,” uviedol Graves. 

„Vzhľadom na to, že je to niečo iné, nie sme ochotní sa tomuto problému pozrieť do očí. S radosťou ignorujeme skutočnosť, že sú tam vonku a sledujú nás každý deň,” dodal.

Graves tiež uviedol, že ďalší piloti sa domnievajú, že neidentifikovanými lietadlami môže byť tajná americká technológia, technologické zariadenia používané nepriateľom, alebo niečo iné. 

„Toto je ťažké vysvetliť. Nedokážete urobiť takú rotáciu, ak máte vysokú nadmorskú výšku. Úprimne povedané, neviem, čo to je,” povedal Graves pri sledovaní nezaradeného videa. 

„S najväčšou pravdepodobnosťou môže ísť o program pozorovania hrozieb.” Tiež uviedol, že to môže byť veľmi dobrá technológia z Ruska alebo Číny.

„Tieto neidentifikované plavidlá sú ale technologicky vyspelejšie ako čokoľvek, čo majú USA. Predstavte si technológiu, ktorá dokáže preletieť vysokou rýchlosťou za hodinu, ktorá sa dokáže vyhnúť radaru a dokáže letieť vzduchom, vodou a možno aj vesmírom. Mimochodom, nemá zjavné znaky pohonu, je bez krídel, bez ovládacích plôch a napriek tomu môže vzdorovať prírodným účinkom gravitácie Zeme. To je presne to, čo vidíme,” uviedol bývalý funkcionár DOD, Luis Elizondo.

Zdroj:

COMPLEX, 2021. Ex-Navy Pilot Says He’s Seen Hundreds of UFOs Over the Years. [online]. [cit. 2021-05-16]. Dostupné na: https://www.complex.com/life/ex-navy-pilot-seen-hundreds-ufos

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments