21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Správy zo sveta BitGo rozširuje poistenie kryptomien na viac ako 700 miliónov USD

BitGo rozširuje poistenie kryptomien na viac ako 700 miliónov USD

Spoločnosť BitGo na správu digitálnych aktív rozšírila svoj poistný program. Tak zvýšila svoju poistnú kapacitu o 600 miliónov USD.

Spoločnosť BitGo debutovala v roku 2019 so svojím kryptopoistným programom prostredníctvom globálneho poisťovacieho a zaisťovacieho trhu Lloyd’s of London. 

To umožnilo klientom BitGo získať poistenie svojich digitálnych aktív držaných v službe BitGo Business Wallet a v ponuke úschovy až do výšky 100 miliónov USD.

BitGo v stredu oznámila, že jej poistný program Dedicated Customer Excess Specie bol rozšírený tak, aby zahŕňal aktíva v hodnote viac ako 700 miliónov USD.

Program nadmerného poistenia bol predstavený v spolupráci s poisťovacími maklérmi Woodruff Sawyer a Paragon International Insurance Brokers of London.

Crypto.com sa stala jedným z prvých klientov spoločnosti BitGo, ktorí využili výhody vyhradenej politiky prekročenia limitov pre zákazníkov.

„Vďaka technológii a rozsahu spoločnosti BitGo dokážeme ponúknuť bezpečný program poistenia vyhradeného pre zákazníka s nízkymi nákladmi nad rámec zabezpečeného systému BitGo. Tento míľnik ukazuje, že táto ponuka bola veľmi obľúbená u klientov, ktorí hľadajú dokonalé bezpečné a poistené úložisko,” uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti BitGo, Mike Belshe.

BitGo je podporovaná bankovými inštitúciami ako Goldman Sachs a významnými krypto-firmami. Medzi ne patrí napr. spoločnosť Mika Novogratza, Galaxy Digital. BitGo je významnou krypto-bezpečnostnou spoločnosťou a službou cold wallet.

Uprostred rastúceho krypto-trhu zaznamenala spoločnosť na konci roka 2020 správu svojich digitálnych aktív vo výške 16 miliárd USD.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. BitGo expands crypto insurance to cover over $700M. [online]. [cit. 2021-04-21]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/bitgo-expands-crypto-insurance-to-cover-over-700m

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments