21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Správy zo sveta Amazon ponúka 50 000 USD za poskytnutie informácií o znepokojivo vyzerajúcich lanách...

Amazon ponúka 50 000 USD za poskytnutie informácií o znepokojivo vyzerajúcich lanách nájdených v sklade v Connecticute

Prípad záhadných lán v tvare slučky, ktoré sa objavili v sklade Amazonu vo výstavbe v americkom štáte Connecticut, sa vyšetruje.

V novinách Atlanta Journal-Constitution bolo uvedené, že potom, čo vývojár stránok, RC Anderson LLC, vložil 25 000 USD na informácie o znepokojujúcom objave, Amazon zdvojnásobil odmenu na 50 000 USD, pretože sa spoločnosť zúfalo snaží túto situáciu vyriešiť.

Prvé lano bolo nájdené 27. apríla, čo vývojára prinútilo uskutočniť bezpečnostné stretnutia a anti-diskriminačné školenia pre svojich zamestnancov. 

Na druhý deň sa našlo ďalšie lano na tráme. Policajti ale dospeli k záveru, že „nejde o slučku”. Napriek tomu o deň neskôr, 29. apríla, bolo objavených ďalších päť lán. Tie by sa dali interpretovať ako slučky, ktoré viseli z rôznych poschodí v centre plnenia.

Slučka slúžiaca na obesenie alebo závesná slučka (tiež známy termín ako golier počas alžbetínskej éry) je uzol najčastejšie spájaný s jeho použitím pri obesení osoby.

Úrady pri vyšetrovaní prišli s nulovými potenciálnymi zákazníkmi alebo podozrivými osobami. Laná sa študujú v kriminálnom laboratóriu. 

Reprezentant spoločnosti Amazon uvádza: „Spoločnosť zostáva hlboko znepokojená incidentom, ktorý sa pred pár týždňami stal vo Windsore.”

Zástupca pokračoval: „Nenávisť, rasizmus a diskriminácia nemajú v našej spoločnosti miesto a netolerujú sa pri žiadnom vývoji spojenom s Amazonom.” 

Zdroj:

COMPLEX, 2021. Amazon Offering $50,000 for Info on Nooses Found at Connecticut Warehouse. [online]. [cit. 2021-05-16]. Dostupné na: https://www.complex.com/life/amazon-offering-50k-info-nooses-found-connecticut-warehouse

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments