-2.8 C
Bratislava
piatok, 8 decembra, 2023
Home Správy zo sveta Platby Cardano ($ ADA) sú teraz k dispozícii obchodníkom využívajúcim Shopify alebo...

Platby Cardano ($ ADA) sú teraz k dispozícii obchodníkom využívajúcim Shopify alebo WooCommerce

NOWPayments nedávno oznámila, že má integrovanú podporu pre Cardano. To znamená, že ich doplnky pre rôzne riešenia elektronického obchodu, ako sú Shopify a WooCommerce, teraz podporujú platby ADA.

Jeremy Firster, projektový manažér v Cardano Foundation, dňa 21. apríla na Twitteri oznámil: 

„Zdravím vás @Shopify, #Cardano vás víta v rodine. Ďakujem @NOWPayments_io za podporu rastúceho ekosystému Cardano.”

Jedným z prvých online obchodníkov, ktorí oznámili, že vďaka NOWPayments mohli teraz prijímať platby ADA, bolo Cardano Supreme, ktoré predáva tovar s témou Cardano.

Ďalším online obchodníkom, ktorý oznámil, že na podporu platieb ADA používa jeden z doplnkov NOWPayments, bol Overland The Americas.

Doplnky poskytované NOWPayments, pomocou ktorých môžu obchodníci prijímať ADA a rôzne ďalšie kryptomeny sú: PrestaShop, WooCommerce, Magento 2, Ecwird, Shopify, WHMCS, OpenCart, Zen Cart.

Zdroj:

CRYPTOGLOBE, 2021. Cardano ($ADA) Payments Now Available to Merchants Using Shopify or WooComerce. [online]. [cit. 2021-04-26]. Dostupné na: https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/04/cardano-ada-payments-now-available-to-merchants-using-shopify-or-woocomerce/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments