17.4 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Správy zo sveta Coinbase IPO už túto stredu!

Coinbase IPO už túto stredu!

Popredná americká kryptomenová burza Coinbase urobila kroky smerom k ďalšiemu vývoju. Očakáva sa, že akcie burzy budú kótované na burze Nasdaq túto stredu 14. apríla.

Je to prvýkrát, čo sa burza s kryptomenami dostane na verejnosť.

V rozhovore pre agentúru Bloomberg uviedol generálny riaditeľ vývojovej platformy blockchainu, Alchemy Nikil Viswanathan, že tento krok pomôže dostať blockchain do širšieho povedomia.

Podľa Nikila dodá tento zoznam odvetviu legitimitu a každému otvorí dvere k účasti.

„Coinbase IPO v hodnote pravdepodobne 100 miliárd USD legitimizuje priestor pre všetkých priateľov a rodinu, ktorí uvažujú o vstupe do blockchainu. To, čo Coinbase IPO robí, je otvorenie novej generácie talentu, ktorý je otvorený objavovaniu a budovaniu tohto nového odvetvia. Toto všetko je veľmi vzrušujúce a neuveriteľne tento priestor urýchli,” uviedol.

Veľký krok v legitimizácii blockchainu

Pokiaľ ide o generálneho riaditeľa Alchemy, verejné zaradenie Coinbase nielenže legitimizuje priestor, ale mu dá aj výraznú dôveryhodnosť. 

Mnoho investorov pohodlnejšie investuje do tradičných akcií. Je to pre nich príležitosť vstúpiť do nového priestoru. 

V poslednej dobe si technológia blockchain získala určitú pozornosť širšej verejnosti vďaka popularite NFT.

Mnohí sa domnievajú, že toto rozhodnutie Coinbase by mohlo mať rovnaký dopad ako keď spoločnosť Tesla nakúpila BTC. 

Jedna z najstarších a najdôveryhodnejších krypto-búrz, Kraken, tiež uvažuje o tom, že sa do roku 2022 dostane na burzu.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. Coinbase’s public listing to legitimize blockchain, Alchemy CEO says [online]. [cit. 2021-04-09]. Dostupné na: https://finbold.com/coinbases-public-listing-to-legitimize-blockchain-alchemy-ceo-says/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments