23.3 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Revolut pridáva Cardano, Uniswap a ďalších 9 tokenov do svojej ponuky

Revolut pridáva Cardano, Uniswap a ďalších 9 tokenov do svojej ponuky

Britská banka Revolut pridala ďalších 11 kryptomien, čím sa ich celkový počet zvýšil na 21.

V blogovom príspevku fintech firma poznamenala, že pridané tokeny patria medzi najhorúcejšie na trhu a používatelia v celej Európe budú môcť držať, nakupovať a predávať digitálne aktíva.

Pridané aktíva kombinujú zmes tokenov s býčím výhľadom a tie následne so zavedenými blockchainovými projektmi.

Medzi novopridané tokeny patria Cardano, Uniswap, Synthetix, Yearn Finance, Uma, Bancor, Filecoin, Numeraire, Loopring, Orchid a The Graph.

Revolut už podporuje nákup a predaj kryptomien ako je Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, XRP, Stellar, EOS, OMG Network, Tezos a 0x.

Platforma začala ponúkať možnosť obchodovania s kryptomenami v júli 2017. Najskôr začala s BTC a až potom pridala Ethereum a Litecoin. Spoločnosť Revolut navyše ubezpečila používateľov, že si bezpečnosť kryptomien veľmi váži.

Minulý rok ohlásila spoločnosť Revolut, ktorá má európsku bankovú licenciu, partnerstvo s newyorskou spoločnosťou Paxos. Toto partnerstvo umožňuje používateľom v 49 štátoch nakupovať, držať a predávať BTC a ETH.

Začlenenie ďalších tokenov do ponuky produktov Revolut je súčasťou povýšenia platformy na superaplikáciu.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. Revolut adds Cardano, Uniswap and 9 more tokens as users flock to crypto trading. [online]. [cit. 2021-04-09]. Dostupné na: https://finbold.com/revolut-adds-11-new-digital-assets/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments