13.8 C
Bratislava
sobota, 30 septembra, 2023
Home Technológie Čo vieme o novom iPhone 13 od Apple: Špecifikácie, dátum vydania a...

Čo vieme o novom iPhone 13 od Apple: Špecifikácie, dátum vydania a ešte oveľa viac

Spoločnosť Apple zatiaľ neuverejnila žiadne bližšie informácie o svojom pripravovanom iPhone. Očakáva sa však, že svoju najnovšiu verziu smartfónu by mohla uviesť v septembri tohto roku.

Uvedenie iPhonu 12 sa minulý rok oneskorilo kvôli výrobným problémom spôsobených pandémiou. 

CNET však uvádza, že dodávateľský reťazec spoločnosti Apple je teraz späť v norme, čo znamená, že Apple pravdepodobne predstaví nový iPhone počas svojej budúcej septembrovej konferencie.

Zatiaľ nie je jasné, či sa budúci nový model iPhone bude volať iPhone 13, ale údajne bude mať štyri veľkosti:

iPhone 13 Mini: 5.4-inch

iPhone 13: 6.1-inch

iPhone 13 Pro: 6.1-inch

iPhone 13 Pro Max: 6.7-inch

Apple zmenil dizajn iPhonu. Model iPhone 13 pravdepodobne nebude mať typický facelift, hoci sa špekuluje, že telefón bude mať menší výrez vytvorený na identifikáciu tváre.

Analytici si myslia, že takisto nedôjde k výraznému zvýšeniu cien. 

Hovorí sa tiež o tom, že na nabíjanie telefónu a synchronizáciu dát použije Apple novú technológiu MagSafe.

Pokiaľ ide o funkcie, iPhone 13 by mohol obsahovať nové vylepšenia fotoaparátov, ako je začlenenie fotoaparátu s periskopom, ktorý umožní rozsiahlejší rozsah priblíženia; ultraširokouhlý objektív s väčšou clonou, ktorý sa premietne do vylepšenej nočnej fotografie a nová technológia lidar, ktorá dokáže automaticky zmerať výšku objektu v zornom poli a vzdialenosť od inej osoby.

Nechajme sa teda prekvapiť, čo nám nový iPhone od Apple ponúkne.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. What we know about Apple’s new iPhone 13, specs, release date, and more. [online]. [cit. 2021-03-21]. Dostupné na: https://finbold.com/apple-iphone-13/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments