21.5 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Správy zo sveta Binance uvedie tokeny spoločností Microsoft, Apple a MicroStrategy už koncom tohto mesiaca

Binance uvedie tokeny spoločností Microsoft, Apple a MicroStrategy už koncom tohto mesiaca

Platforma na obchodovanie s kryptomenami, Binance, oznámila, že do konca apríla uvedie tokenizované akcie spoločností Apple, Microsoft a MicroStrategy.

Používatelia burzy budú mať možnosť dostať sa dnes do styku s MicroStrategy náročnou na Bitcoin. Akciové tokeny spoločnosti Apple a Microsoft budú uvedené na burze 28. apríla a 30. apríla.

Začiatkom tohto mesiaca sa spoločnosť Binance pokúsila preniknúť do tokenizovaného obchodovania s akciami. Spoločnosť Tesla, ktorá je výrobcom elektronických automobilov Elona Muska, bola vôbec prvou spoločnosťou na jej zozname. 

Všetky tokenizované akcie uvedené na Binance sú denominované v stablecoinoch Binance USD (BUSD).

Zatiaľ čo podobné produkty ponúka aj FTX, Binance ponúka obchodovanie s akciami bez provízie.

Všetky akciové tokeny sú plne kryté zodpovedajúcim portfóliom podkladových cenných papierov.

Za zmienku stojí, že akciové tokeny spoločnosti Binance sú obchodovateľné iba počas hodín trhu v USA.

Spoločnosť Binance prešla novým regulačným dohľadom nad svojím novým produktom, ktorý má demokratizovať obchodovanie s akciami.

Používateľom spoločnosti Binance z USA, Turecka a Číny je zakázané obchodovať s tokenmi akcií.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. Microsoft, Apple, and MicroStrategy Stock Tokens to Be Listed on Binance. [online]. [cit. 2021-04-26].Dostupné na: https://u.today/microsoft-apple-and-microstrategy-stock-tokens-to-be-listed-on-binance

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments