WeWork začína prijímať BTC a ETH, tvrdí, že kryptomenu bude držať na svojej súvahe

0
136

Coworkingový gigant WeWork oznámil, že teraz prijíma kryptomeny od svojich členov. 

Zoznam podporovaných digitálnych aktív zahŕňa Bitcoin, Ethereum, dva stablecoiny (Paxos a USD Coin) a niekoľko ďalších coinov.

Coinbase, najväčšia americká kryptomenová burza, je prvým členom WeWork využívajúcim novú platobnú ponuku. WeWork bude tiež platiť prenajímateľom v kryptomene prostredníctvom vedúcej kryptoobchodnej platformy.

Generálny riaditeľ WeWork, Sandeep Mathran, tvrdí, že jeho spoločnosť sa usiluje prispôsobiť potrebám svojich klientov v oblasti fintech:

„Sila spoločnosti WeWork spočíva v našej schopnosti vyvíjať sa a najlepšie uspokojovať rozmanité potreby našich členov po celom svete. S pokračujúcim rastom našej členskej základne v odvetví fintech rastie aj naša schopnosť prispôsobiť sa ich potrebám a slúžiť novej ekonomike.“

WeWork bol vždy na čele inovatívnych technológií a nachádzal nové spôsoby podpory našich členov.

Okrem prijatia kryptomien ako novej formy platby bude WeWork vo svojej súvahe držať aj novú triedu aktív.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. WeWork Starts Accepting Bitcoin and Ethereum, Says It Will Hold Crypto on Its Balance Sheet. [online]. [cit. 2021-04-20]. Dostupné na: https://u.today/wework-starts-accepting-bitcoin-and-ethereum-says-it-will-hold-crypto-on-its-balance-sheet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here