27.2 C
Bratislava
utorok, 26 septembra, 2023
Home Kryptomeny WeWork začína prijímať BTC a ETH, tvrdí, že kryptomenu bude držať...

WeWork začína prijímať BTC a ETH, tvrdí, že kryptomenu bude držať na svojej súvahe

Coworkingový gigant WeWork oznámil, že teraz prijíma kryptomeny od svojich členov. 

Zoznam podporovaných digitálnych aktív zahŕňa Bitcoin, Ethereum, dva stablecoiny (Paxos a USD Coin) a niekoľko ďalších coinov.

Coinbase, najväčšia americká kryptomenová burza, je prvým členom WeWork využívajúcim novú platobnú ponuku. WeWork bude tiež platiť prenajímateľom v kryptomene prostredníctvom vedúcej kryptoobchodnej platformy.

Generálny riaditeľ WeWork, Sandeep Mathran, tvrdí, že jeho spoločnosť sa usiluje prispôsobiť potrebám svojich klientov v oblasti fintech:

„Sila spoločnosti WeWork spočíva v našej schopnosti vyvíjať sa a najlepšie uspokojovať rozmanité potreby našich členov po celom svete. S pokračujúcim rastom našej členskej základne v odvetví fintech rastie aj naša schopnosť prispôsobiť sa ich potrebám a slúžiť novej ekonomike.”

WeWork bol vždy na čele inovatívnych technológií a nachádzal nové spôsoby podpory našich členov.

Okrem prijatia kryptomien ako novej formy platby bude WeWork vo svojej súvahe držať aj novú triedu aktív.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. WeWork Starts Accepting Bitcoin and Ethereum, Says It Will Hold Crypto on Its Balance Sheet. [online]. [cit. 2021-04-20]. Dostupné na: https://u.today/wework-starts-accepting-bitcoin-and-ethereum-says-it-will-hold-crypto-on-its-balance-sheet

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments