23.3 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny XRP Army chce, aby krypto-burzy opäť zaradili XRP do svojej ponuky

XRP Army chce, aby krypto-burzy opäť zaradili XRP do svojej ponuky

Držitelia a nadšenci XRP naďalej podporujú sieť napriek prebiehajúcim súdnym sporom s Komisiou pre cenné papiere (SEC).

#RelistXRP, známe aj ako „XRP Army”, nedávno spustilo sériu online hnutí. 

Tento krok má za cieľ usilovať sa o opätovné zavedenie kryptomeny na burzy, ktoré tento token v dôsledku súdneho sporu vyradili zo svojej ponuky.

Členovia komunity na celom svete sa pripojili k výzve naprieč rôznymi platformami sociálnych médií za účelom vyvinutia tlaku na platformy kryptomeny, aby obvinili obchodovanie s XRP.

Podporovatelia XRP tvrdia, že prebiehajúci súdny spor by nemal mať vplyv na obchodovanie s digitálnym majetkom.

Niet pochýb o tom, že žaloba SEC vs. Ripple veľmi ovplyvnila blockchainovú sieť. 

Ripple stratila svoje trhové ocenenie a výrazne pokleslo. Napriek tomu má v zálohe niekoľko strategických krokov na oživenie systému.

Okrem straty trhového ocenenia stratila sieť aj jedného zo svojich kľúčových obchodných partnerov: MoneyGram. 

Americká spoločnosť zaoberajúca sa prevodom peňazí musela ukončiť partnerstvo s Ripple. Stále však dúfa, že v budúcnosti, keď bude pôda opäť stabilná, svoje partnerstvo znovu obnovia. 

Generálny riaditeľ, Brad Garlinghouse, nedávno uviedol, že súdne konanie nemá vplyv na obchodné dohody s ázijskými obchodnými partnermi. 

Platforma Ripple si však medzi spolupracovníkmi v Ázii, ako je SBI Holdings napriek ťažkým časom udržala podporu.

Ripple aj naďalej pokračuje v sľubných projektoch, tvrdo pracuje na zdokonalení a zavedení novej koncepcie s cieľom vytvoriť pevný základ v riešeniach cezhraničných platieb.

Zvyšuje sa záujem niekoľkých bánk, ktoré chcú použiť Ripple na uľahčenie digitálnych mien centrálnych bánk, známych aj ako CBDC. 

Tieto banky sa domnievajú, že sieť Ripple hrá rozhodujúcu úlohu pri zmene dynamiky cezhraničných platieb.

Zdroj:

ZYCRYPTO, 2021. XRP Army Wants Crypto Exchanges to Relist the Digital Asset. [online]. [cit. 2021-03-25]. Dostupné na: https://zycrypto.com/xrp-army-wants-crypto-exchanges-to-relist-the-digital-asset/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments