20.9 C
Bratislava
štvrtok, 8 júna, 2023
Home Kryptomeny Veľké partnerstvá spoločnosti VeChain posúvajú VET na nové najvyššie miesto v histórii

Veľké partnerstvá spoločnosti VeChain posúvajú VET na nové najvyššie miesto v histórii

Nové partnerstvá na podnikovej úrovni a dôraz na obchody v reálnom svete spôsobili, že cena tokenu VET spoločnosti VeChain dosiahla nové historické maximum.

VeChain sa validoval v očiach investorov vďaka sérii partnerstiev na podnikovej úrovni. 

VeChain je blockchainový projekt, ktorý sa snaží integrovať decentralizované riadenie a technológiu internetu vecí (IoT) do riadenia dodávateľského reťazca. 

Cena tokenu VET sa v medziročnom období zvýšila približne o 642 %.

Dňa 8. apríla Nadácia VeChain oznámila: „Salesforce si vybrala VeChain ako blockchain voľby v príklade podnikového adopčného prípadu a úspešne pripojila platformu VeChain Blockchain-as-a-Service („BaaS“).” 

V správe sa ďalej uvádzalo, že úspechy spoločnosti VeChain tiež pomohli výrazne zvýšiť cenu tokenu VeThor ($ VTHO), ktorý sa používa na platby za transakcie v sieti. 

Za tento rok VTHO stúpol o viac ako 2 227 % oproti doláru.

Zdroj:

CRYPTOGLOBE, 2021. VeChain’s Big Name Partnerships Propel $VET To New All-Time High. [online]. [cit. 2021-04-11]. Dostupné na: https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/04/vechains-big-name-partnerships-propel-vet-to-new-all-time-high/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments