21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny Melker: Ethereum by v roku 2021 mohlo ísť na 10 000 USD...

Melker: Ethereum by v roku 2021 mohlo ísť na 10 000 USD a prekonať BTC

Podľa profesionálneho obchodníka Scotta Melkera by tento rok mohol byť pre Ethereum „obrovským potenciálom pre rast ceny”

„Ethereum (ETH) pravdepodobne aspoň v krátkodobom horizonte prekoná Bitcoin (BTC),” uviedol v exkluzívnom rozhovore pre Cointelegraph obchodník Scott Melker.

Melker považuje toto obdobie cenovej konsolidácie Bitcoinu za obzvlášť bulish pre druhú najväčšiu kryptomenu. Tá nedávno dosiahla nové historické maximum. 

Okrem toho pokladá vynikajúci výkon Etherea za hlavný katalyzátor nedávneho bull marketu s altcoinmi.

Ďalej prezradil, že v posledných mesiacoch do značnej miery zmenil svoju stratégiu priemerovania dolárových nákladov z BTC na ETH, aby mohol využiť „obrovský potenciál rastu spoločnosti Ethereum”.

„Je to pre mňa ako investícia do internetu začiatkom 90. rokov,” uviedol. 

Podľa Melkera by Ethereum mohlo dosiahnuť cenový cieľ 10 000 USD do konca roku 2021.

„Nie je to taká šialená predikcia. Odtiaľ je to v podstate niečo pod päťnásobok. Bitcoin dosiahol v minulom roku takmer trojnásobok,” uviedol Melker.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Melkerových vyhliadkach na ETH, XRP a ďalšie veľkokapacitné altcoiny, pozrite si celý rozhovor na kanáli YouTube.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Ethereum could go to $10K in 2021 and outperform Bitcoin, says veteran trader. [online]. [cit. 2021-04-12]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/ethereum-could-go-to-10k-in-2021-and-outperform-bitcoin-says-veteran-trader

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments