21.5 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Kryptomeny Transakcie PancakeSwap dosahujú najvyššie hodnoty, Binance cíti napätie

Transakcie PancakeSwap dosahujú najvyššie hodnoty, Binance cíti napätie

Nárast popularity najväčšej platformy bežiacej na blockchaine Ethereum od Binance, ktorá mu zároveň konkuruje, nemožno poprieť. PancakeSwap aj naďalej priťahuje nových používateľov DeFi a tých, ktorí uskutočňujú menšie transakcie.

Správa spoločnosti Dappradar z 21. apríla uviedla, že DEX teraz prekonal celú sieť Ethereum v oblasti transakcií za 24 hodín.

„Podľa údajov z BSCscan mala spoločnosť PancakeSwap viac ako 2 milióny transakcií v porovnaní s 1,55 miliónmi ETH za posledných 24 hodín.”

BSCscan tiež uvádza, že blockchain dosiahol rekord 9 miliónov transakcií za deň. Rovnaký graf na Etherscane pre Ethereum tiež ukazuje rekord, ale k 21. aprílu len 1,5 milióna denne.

Správa pripísala časť tohto impulzu tokenu s názvom Safemoon. Ide o token BEP-20 uvedený na PancakeSwap. 

Dodala, že ide o najnovšiu meme mincu, ktorá stúpa na popularite. Na Twitteri zaznamenala za menej ako mesiac viac ako štvrť milióna sledovateľov.

„Niektorí ju dokonca označujú ako „nový DOGE”. Tieto meme mince v zásade dávajú ľuďom s veľmi malými investičnými vkladmi príležitosť investovať, zúčastniť sa a potenciálne zarobiť,” uvádza sa v zdroji.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. PancakeSwap Transactions Tops Ethereum But BSC Feels The Strain. [online]. [cit. 2021-04-22]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/pancakeswap-transactions-tops-ethereum-but-bsc-feels-the-strain/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments