Token IOTA bol spustený na inteligentnom reťazci Binance

0
157

Nedávny blogový príspevok zverejnený tímom IOTA (an open-source distributed ledger) uvádza, že na blockchaine vyvinutom burzou Binance bol spustený token IOTA.

IOTA teraz umožňuje držiteľom tokenu začať s hospodárením výnosov prostredníctvom decentralizovaných finančných lákadiel v ekosystéme Binance.

Wrapped IOTA na BSC

Binance Smart Chain (BSC) bol vytvorený ako nový ekosystém pre decentralizované finančné aplikácie a alternatívy k ETH.

Tímy vývojárov môžu teraz vytvárať inteligentné kontrakty na BSC a používatelia za ich používanie budú platiť oveľa menšie poplatky ako v prípade Etherea a ďalších blockchainov. 

Token IOTA si našiel cestu aj do tejto siete.

Hospodárenie s výnosom je teraz k dispozícii v sieti DeFi založenej na Binance

Používatelia teraz budú môcť posielať svoje tokeny IOTA a dostávať mince Binance IOTA v pomere 1: 1. 

Tento token založený na BSC sa dá použiť v DeFi aplikáciách založených na Binance – stávkovanie, hospodárenie výnosov a ďalšie spôsoby, ako profitovať z blockchainových dapps na BSC, rovnako ako akýkoľvek iný token BEP20.

IOTA je možné vymeniť za BEP IOTA prostredníctvom služby Binance Bridge. Funguje tiež v oboch smeroch a umožňuje zmenu Binance IOTA späť na pôvodnú sieť.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. Wrapped IOTA Has Launched on Binance Smart Chain. [online]. [cit. 2021-03-29]. Dostupné na: https://u.today/wrapped-iota-has-launched-on-binance-smart-chain

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here