25.6 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Kryptomeny Theta prekonala Chainlink a dostáva sa na 10. priečku top kryptomien. Čo...

Theta prekonala Chainlink a dostáva sa na 10. priečku top kryptomien. Čo je THETA?

Theta (THETA) sa včera dostala na titulné stránky, keď výrazne prekonala token Chainlink (LINK). 

Decentralizovaná streamovacia sieť prekonáva trhový strop 11 miliárd $.

Ku dňu 23. marca 2021 patrí THETA k top najlepším v segmente veľkých spoločností. K svojej cene pridala viac ako 200 % za 30 dní a teraz sa pohybuje na úrovni 11,36 $.

Tento token vydáva Theta Network, decentralizovaná sieť na streamovanie videa. Jeho softvérový mechanizmus, Theta Client, umožňuje koncovým používateľom zdieľať svoj výpočtový výkon s cieľom posilniť prostredie streamovania peer-to-peer.

Token THETA možno použiť aj na darovanie streamerom, odblokovanie prémiového obsahu či na prenos iných darov.  

Od svojho založenia v roku 2018 sa spoločnosti Theta Network (THETA) podarilo vybudovať veľkú infraštruktúru riadenú komunitou.

Prostredie pre peer-to-peer streamovanie pozostáva v súčasnosti z 25 994 Edge Nodes, 3 302 Guardian Nodes a 14 Enterprise Validator, a to v krajinách po celom svete. 

Prevádzkovatelia Edge Node môžu získať TFUEL (natívne aktívum iného projektu) za ukladanie obsahu populárnych platforiem pre hosťovanie videa do medzipamäte, zatiaľ čo operátori Guardian Node môžu tiež vkladať THETA, aby dostali TFUEL ako odmenu.

Theta Network je teraz na pokraji ďalšej udalosti nesmierne dôležitej pre návrh siete. 

Od apríla 2021 sú tokeny TFUEL k dispozícii na stávkovanie. Na to, aby sa používateľ na tomto procese mohol zúčastniť, mal by spustiť softvér Edge Node.

Theta Fuel Token (TFUEL) tiež nastavil nové maximum na 0,53 $. Jeho cena sa za posledných 30 dní zvýšila o 447 %.

Ak by token THETA zvýšil svoju skvelú rally o 6,8 %, mohla by jej trhová kapitalizácia prekonať hodnotu Litecoinu (LTC), ktorý je teraz na ôsmom mieste v najvyššej lige.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. Theta Network (THETA) Topples Chainlink (LINK), Breaks into Top 10. What Is THETA? [online]. [cit. 2021-03-23]. Dostupné na: https://u.today/theta-network-theta-topples-chainlink-link-breaks-into-top-10-what-is-theta

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments