21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny Technologický investor Ron Conway: Krypto- priemysel je ďalšia multimiliónová príležitosť v oblasti...

Technologický investor Ron Conway: Krypto- priemysel je ďalšia multimiliónová príležitosť v oblasti inovácií

Investor Early Coinbase porovnal spoločnosť s Google a podporil správu o tom, že krypto-priemysel je stále v počiatočných fázach.

Pozoruhodný technologický investor Ron Conway nazval krypto-priemysel „ďalšou multimiliónovou príležitosťou v oblasti inovácií”

V deň, keď sa s akciami spoločnosti Coinbase (COIN) začalo oficiálne obchodovať, sa spoločnosť Conway domnievala, že krypto-sektor rastie rýchlo. Faktom ale zostáva, že rast krypto-trhu je ešte len v začiatkoch.

Coinbase – „Google pre kryptoekonomiku“

Okrem toho vyjadril Conway veľké nádeje, že odvetvie rýchlo rastie, a načrtol svoj obrovský potenciál. Podľa jeho slov je stále v počiatočnom bode.

Investor sa podelil o svoj názor, keď sa akcie spoločnosti Coinbase začali oficiálne obchodovať. Počas rozhovoru porovnal Coinbase s najväčším vyhľadávačom na svete – Google:

„Úplne verím, že Coinbase predstavuje tzv. Google pre krypto-ekonómiu a otvára túto obrovskú príležitosť spotrebiteľom.”

Investor je presvedčený, že spoločnosť je lídrom na trhu, pretože sa zameriava skôr na kryptomenu ako na diverzifikáciu v rôznych odvetviach. 

Conway uviedol, že platforma na výmenu kryptomien vytvorila silnú značku lákajúcu nových zákazníkov prostredníctvom svojho zákazníckeho dizajnu:

„Coinbase neustále pridáva nové krypto-služby a nové coiny dostupné pre svoju službu.”

Potenciálne hrozby pre priemysel

Akcie Coinbase (COIN) sa otvorili s cenovkou okolo 400 USD. Napriek pozitívnemu začiatku varoval generálny riaditeľ Brian Armstrong pred niektorými regulačnými hrozbami pre priemysel.

Ron Conway sa tiež dotkol témy súťaže medzi USA a Čínou. Povedal, že Amerika by sa mala snažiť byť vedúcou krajinou v krypto-svete a vytvárať pracovné miesta v tomto sektore:

„Z tohto triliónového odvetvia budú vytvorené milióny pracovných miest a chceme, aby tieto pracovné miesta boli v Spojených štátoch.”

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. The Crypto Industry is the Next Multi Trillion-Dollar Opportunity, Says Early Coinbase Investor. [online]. [cit. 2021-04-18]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/the-crypto-industry-is-the-next-multi-trillion-dollar-opportunity-says-early-coinbase-investor/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments