-0.3 C
Bratislava
streda, 6 decembra, 2023
Home Kryptomeny Sandbox spolupracuje s metaverse platformou BlockchainSpace

Sandbox spolupracuje s metaverse platformou BlockchainSpace

The Sandbox, herná platforma založená na blockchaine, sa spojila s BlockchainSpace, metaverse platformou. Cieľom je to, aby zhromaždila viac komunít a hráčov.

Podľa oficiálnej tlačovej správy zdieľanej s denníkom CryptoPotato je najnovší krok súčasťou spoločného úsilia, v rámci ktorého BlockchainSpace plánuje pripojiť obrovské množstvo komunít a hráčov do virtuálneho sveta vytvoreného The Sandbox.

Sandbox+BlockchainSpace= Spolupráca

Pre nezasvätených sa prostredie BlockchainSpace opisuje ako „komunitné centrum metaverse”. Ponúka infraštruktúru a technológiu. Vďaka partnerstvu tím za platformou metaverse poskytne svojim 2 600 komunitám a 680 000 hráčom prístup do rastúceho virtuálneho sveta The Sandbox. Podľa oznámenia umožňuje komunitná infraštruktúra BlockchainSpace sledovanie interakcií a spája hráčov pomocou svojej siete po celom svete.

Nie je to prvýkrát, čo tieto dva subjekty spolupracujú. V skutočnosti The Sandbox a BlockchainSpace predtým spojili svoje sily, aby rozvíjali filipínsku komunitu, okrem iných iniciatív spustili umelecké súťaže voxelových nezameniteľných tokenov (NFT).

Tlačová správa odhaľuje, že obnovené partnerstvo bude venované uvedeniu ďalších komunít a hráčov do ekosystému Sandbox, ďalej:

„Okrem toho je to cenná ukážka komunitnej infraštruktúry a siete BlockchainSpace a toho, ako sa môže rozšíriť na projekty na úrovni Sandbox. Škálovanie komunít pre hry NFT je kľúčovým aspektom budovania a rozširovania povedomia o metaverse.”

The Sandbox a bitka o metaverse

V novembri tohto roku spoločnosť The Sandbox, ktorá je dcérskou spoločnosťou Animoca Brands so sídlom v Hong Kongu, získala 93 miliónov dolárov vo finančnom kole vedenom fondom Vision Fund 2 SoftBank. Ďalší investori ako Animoca Brands, Samsung Next, True Global Ventures, Polygon Studios a Liberty City Ventures.

Sandbox zaznamenal tento rok výraznú adpociu. Bolo to najmä kvôli explózii NFT a následnému prílevu kapitálu do sektora, ktorý pomohol trajektórii rastu platformy. V dôsledku toho sa mu podarilo získať vysokoprofilové partnerstvá, medzi ktoré patria okrem iného Snoop Dogg, CryptoKitties, The Smurfs, Care Bears.

Okrem toho, najnovšie partnerstvo prichádza len deň po tom, čo Adrian Cheng, generálny riaditeľ hongkonského realitného giganta New World Development, oznámil preskúmanie metaverse a svoje plány investovať do blockchainovej hernej platformy. Majetkový magnát tiež odhalil svoj zámer získať jeden z jeho najväčších digitálnych pozemkov.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, The Sandbox Partners With Metaverse Platform BlockchainSpace. [online]. [cit. 2021-12-13]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/the-sandbox-partners-with-metaverse-platform-blockchainspace/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments