Ripple spolupracuje so skupinou Novatti na adopcii XRP

0
91

Spoločnosť Ripple oznámila, že spolupracuje s medzinárodnou platobnou spoločnosťou Novatti Group, aby jej pomohla využívať služby založené na XRP.

Ripple a Novatti pracujú na prevodoch peňazí

Podľa spoločnosti Ripple sa toto partnerstvo spočiatku zameria na remitencie medzi Austráliou a Filipínami. Bude sa konkrétne uskutočňovať prostredníctvom spoločnosti iRemit poskytujúcej finančné služby.

Spoločnosť Ripple tvrdí, že Novatti očakáva, že bude spracúvať „niekoľko tisíc transakcií mesačne“ prostredníctvom služby RippleNet a jej služby ODL (On-Demand Liquidity). 

Spoločnosť Novatti taktiež plánuje v budúcnosti rozšíriť túto službu o ďalších zákazníkov a krajiny.

Táto správa je pozoruhodná kvôli regulačným problémom spoločnosti Ripple. Jej rozhodnutie pridať Novattiho medzi partnerov je známkou toho, že firma pokračuje v hľadaní partnerstiev v Ázii.

Hoci spoločnosť Ripple dohodu podpísala pôvodne v decembri 2020, všetky podrobnosti partnerstva odhalila až tento týždeň.

XRP sleduje trend smerom nahor

Hodnota XRP si vedie pomerne dobre. Dňa 4. apríla jeho cena vzrástla o takmer 240 % a dosiahla trojročné maximum 1,98 USD. 

XRP US dollar price chart
Zdroj: XRP/USD on TradingView

Zdroj:

CRYPTOBRIEFING, 2021. Ripple Partners With Novatti Group on XRP Adoption. [online]. [cit. 2021-04-16]. Dostupné na: https://cryptobriefing.com/ripple-partners-with-novatti-group-on-xrp-adoption/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here