21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny Firma EMURGO uvádza na trh beta verziu DApp Connector, ktorá bude napájať...

Firma EMURGO uvádza na trh beta verziu DApp Connector, ktorá bude napájať transakcie na blockchaine Ergo

Zakladajúci člen Cardano a poskytovateľ riešení, DLT EMURGO, vydal beta verziu Yoroi Wallet DApp Connector. Tá bude napájať transakcie na blockchaine Ergo.

V tlačovom vyhlásení spoločnosť EMURGO uviedla, že peňaženka bude podporovať transakcie pre používateľov Cardano a Ergo na blockchaine Ergo.

Spoločnosť ďalej tvrdí, že uvedenie peňaženky na trh je súčasťou využívania rastu v sektore DeFi. Sektor DeFi má v súčasnosti celkovú hodnotu viac ako 50 miliárd USD.

Stimuly pre vývojárov pre riešenia DeFi

Yoroi Wallet Connector sa snaží motivovať vývojárov, aby sa podieľali na riešeniach DeFi na platformách Cardano a Ergo. Zároveň umožňuje prenos tých typov tokenov, ktoré sú vydané na týchto dvoch platformách.

Podľa vývojára Ergo Core Alexandra Chepurnoya:

„DApp Connector bol veľmi potrebný pre bezproblémový DEX zážitok, aukcie nominované na SigUSD a ďalšie aplikácie DeFi, ktoré už existujú alebo budú čoskoro vydané. S ním získajú používatelia Yoroi oveľa lepší používateľský zážitok,” uviedol.

Vývoj prichádza pred zavedením inteligentnej zmluvy na platforme Cardano. Nedávno pridala spoločnosť Cardano podporu pre používateľom definované natívne tokeny a multi-aktíva nasledujúce po hard forku Mary.

Podľa agentúry EMURGO má peňaženka Yoroi viac ako 100 000 platforiem Android, iOS a Google Chrome Extension.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. The firm behind Cardano launches DApp Connector to incentivize DeFi developers. [online]. [cit. 2021-04-16]. Dostupné na: https://finbold.com/the-firm-behind-cardano-launches-dapp-connector-to-incentivize-defi-developers/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments