21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny Prečo je obnova ceny Cardano viac organická ako reflexívna?

Prečo je obnova ceny Cardano viac organická ako reflexívna?

Hodnota ceny Cardano, rovnako ako väčšina ostatných cien na trhu, medzi 21. a 23. februárom významne poklesla. 

ADA klesla až o 30%, pričom v jednom okamihu klesla na 0,81 USD. Je však potrebné poznamenať, že kryptomene sa za posledných 24 hodín podarilo upevniť svoju pozíciu nad 1 $.

Pre Cardano môžu v súčasnosti hrať kľúčovú rolu organická aktivita a distribúcia, ktoré obidvom umožňujú, aby sa kryptomena za posledných pár hodín sama zotavila.

Cardano je menej volatilné, je korelácia problémom?

Index volatility pre Cardano je relatívne zvládnuteľný. Volatilita na trhu ADA sa v súčasnosti pohybuje na úrovni číselných údajov zaznamenaných v januári 2020, pričom k nedávnemu prudkému nárastu došlo po vlne prudkých opráv v cenových grafoch.

Existuje však pravdepodobnosť, že vysoká korelácia BTC môže v budúcnosti skresliť individuálny výkon Cardana.

ZDROJ: https://ambcrypto.com/why-cardanos-price-recovery-is-more-organic-than-reflexive/

Vyššia korelácia BTC zvyčajne dlhodobo narušuje organický rast. Ak bude graf správne analyzovaný, (korelácia je od polovice roku 2020 turbulentná), existuje možnosť, že sa ADA môže v budúcich mesiacoch od výkonnosti BTC odkloniť. 

Ak sa však vezme do úvahy časový výhľad je pravdepodobné, že pohyb BTC bude v nasledujúcich dňoch a týždňoch prepojený s ADA.

Zdroj:

BEINCRYPTO, 2021. Why Cardano’s price recovery is more organic than reflexive. [cit. 2021-02-25]. [online]. Dostupné na: https://ambcrypto.com/why-cardanos-price-recovery-is-more-organic-than-reflexive/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments