17.4 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Polkadot (DOT) a Kusama (KSM) sa stanú ďalšími platformami pre Tether (USDT)

Polkadot (DOT) a Kusama (KSM) sa stanú ďalšími platformami pre Tether (USDT)

US Dollar Tether (USDT), stablecoin s trhovou kapitalizáciou 43 miliárd USD rozširuje svoje operácie na najsľubnejšie platformy Web 3.0.

Kusama (KSM) a Polkadot (DOT) sú pripravení privítať USDT

Podľa tlačovej správy tím Tether Limited, ktorý pripravuje technologický a marketingový pokrok stablecoinov, vrátane USDT, rozloží svoje aktíva na Polkadot a Kusama.

Kusama, ktorá je testovacím strediskom mnohých iniciatív zameraných na Polkadot, bude prvou platformou zahrnutou v tomto vydaní.

Paolo Ardoino, CTO spoločnosti Tether, zdôraznil, že Polkadot a Kusama by sa mali považovať za nové technologické prostredia pre mechanizmy Tether:

„Polkadot je jedným z najzaujímavejších projektov v ekosystéme digitálnych tokenov. Očakávame okamžité využitie tokenu Tether, pretože poháňa vznikajúci ekosystém DeFi v Polkadote. Polkadot má so svojou štruktúrou schopnosť v nasledujúcich rokoch významne rásť. Tento rast bude riadený vysokou úrovňou škálovateľnosti.”

Peter Mauric, vedúci pre verejné záležitosti spoločnosti Parity Technologies, počiatočnej vývojovej entity za Polkadotom a Kusamou, dodal, že toto vydanie je pre pokrok dApps založeného na Polkadote zásadné:

„Tímy, ktoré budujú decentralizované aplikácie s ohľadom na budúcnosť viacerých reťazcov sa čoraz viac zameriavajú na zavedené stablecoiny, ktoré fungujú v mnohých sieťach, aby svojim používateľom zaistili bezproblémový zážitok.”

Toto oznámenie je revolučné pre oba tímy. 

Pre Tether je to prvýkrát, čo bol jeho produkt nasadený do siete s viacerými reťazcami. Predtým USDT integrovali spoločnosti Algorand, Simple Ledger Protocol (SLP) spoločnosti Bitcoin Cash, Ethereum, EOS, Liquid Network, Omni, Tron a Solana.

Zároveň sa USDT pre Polkadot a Kusama stáva priekopníckym stablecoinom hosteným ich mechanizmami. 

Je to obrovský dôkaz vysokého technického výkonu spoločnosti Polkadot.

V čase písania článku presiahla agregovaná trhová kapitalizácia spoločnosti Polkadot (DOT) 43 miliárd USD.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. Polkadot (DOT), Kusama (KSM) to Be Next Platforms for Tether (USDT). Why Is This Important? [online]. [cit. 2021-04-06]. Dostupné na: https://u.today/polkadot-dot-kusama-ksm-to-be-next-platforms-for-tether-usdt-why-is-this-important

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments