17.4 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Paraguajský politik sľubuje prevratné oznámenie týkajúce sa Bitcoinu

Paraguajský politik sľubuje prevratné oznámenie týkajúce sa Bitcoinu

Člen politickej strany z Paraguaja odhaľuje, že juhoamerická krajina začne s dôležitým projektom zahŕňajúcim Bitcoin.

Carlos Rejala upozornil svojich 48 000 followerov, aby tento týždeň očakávali veľké oznámenie, pričom v rovnakom tweete spomína BTC aj PayPal.

„Ako som hovoril už dávnejšie, naša krajina musí ísť ruka v ruke s novou generáciou. Prišla naša chvíľa. Tento týždeň začíname s dôležitým projektom na inováciu Paraguaja pred celým svetom! Ten pravý až na Mesiac! BTC, PayPal.”

Obrázok sprevádzajúci tweet ukazuje, ako má zákonodarca laserové oči, čo zvyčajne symbolizuje býčie očakávania Bitcoinu a širšieho krypto-trhu.

V nasledujúcom tweete tento politik naznačuje, že má v pláne urobiť z krajiny centrum pre krypto-investorov z celého sveta, aby mohli slobodne využívať paraguajskú obnoviteľnú a lacnú energiu z vodných zdrojov.

Spoluzakladateľ spoločnosti Morgan Creek Digital a bitcoinový býk, Anthony Pompliano, tvrdí, že oznámenie Carlosa Rejalu by mohlo byť znamením, že priekopnícky cieľ Salvádoru klasifikovať BTC ako zákonné platidlo inšpiruje ďalšie krajiny, aby urobili to isté.

„Politik z Paraguaja (Carlitos Rejala) zverejnil fotografiu s laserovými očami. Tento týždeň zároveň sľúbil uverejnenie oznámenia týkajúceho sa Bitcoinu. Rovnako ako MicroStrategy začalo dominový efekt pre verejné spoločnosti, bude Salvádor pravdepodobne katalyzátorom pre ďalšie krajiny.” 

Zdroj: 

DAILYHODL, 2021. Paraguay Politician Promises Big Bitcoin Announcement. [online]. [cit. 2021-06-09]. Dostupné na: https://dailyhodl.com/2021/06/08/paraguay-politician-promises-big-bitcoin-announcement/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments