21.5 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Kryptomeny PancakeSwap sa stáva prvým miliardovým projektom v Binance Smart Chain

PancakeSwap sa stáva prvým miliardovým projektom v Binance Smart Chain

Spoločnosť PancakeSwap (CAKE) sa stala stúpajúcou hviezdou v sektore decentralizovaného financovania (DeFi). Nedávny nárast cien pomohol tokenu s témou potravín stať sa prvým miliardovým projektom v rámci inteligentného reťazca Binance Smart Chain (BSC).

Údaje z Cointelegraph Markets a Tradingview ukazujú nárast ceny CAKE o 520% od dosiahnutia minima 1,89 USD 3. februára. Bolo to preto, aby sa 17. februára stanovilo nové historické maximum 11,12 USD. To poháňalo jeho celkový trhový strop nad 1 miliardu USD.

Podľa údajov z Defistation sa celková hodnota uzamknutá v protokole PankcakeSwap 23. januára naďalej zvyšovala zo 150 miliónov $ na nové maximum 2,477 miliárd $.

Zvýšenie tokenových hodnôt, ako aj pridanie nových príležitostí viedlo 17. februára k rýchlemu zvýšeniu celkovej uzamknutej hodnoty (TVL).

Objem obchodov na platforme tiež zaznamenal v posledných týždňoch stabilný nárast. Údaje ukazujú, že CAKE je teraz na druhom mieste DEX podľa objemu obchodovania v Uniswap (UNI).

Rast na trhu s kryptomenami a rýchla expanzia DeFi poukazujú na ďalšie zvýšenie sieťových transakcií pre príslušné blockchainy.

Bez konca pre vysoké transakčné náklady na Ethereum a rastúceho počtu projektov umiestňovaných ako lacnejšie alternatívy, má PancakeSwap pravdepodobne ešte väčší rastový potenciál. Je to z dôvodu rastu kryptomenového priastora.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. PancakeSwap becomes the first billion-dollar project on Binance Smart Chain. [cit. 2021-02-18]. [online]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/pancakeswap-becomes-the-first-billion-dollar-project-on-binance-smart-chain

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments