13.8 C
Bratislava
sobota, 30 septembra, 2023
Home Kryptomeny PancakeSwap pokračuje v prekonávaní rekordov v objemoch a transakciách

PancakeSwap pokračuje v prekonávaní rekordov v objemoch a transakciách

Decentralizovaná finančná burza PancakeSwap pokračuje v prekonávaní rekordov v objemoch a transakciách.

DEX od spoločnosti Binance Smart Chain v posledných mesiacoch prudko nabral na popularite, keď sa na platformu hrnuli nováčikovia DeFi, aby sa vyhli plateniu vysokých poplatkov na ETH.

Údaje od poskytovateľov dát z reťazca naznačujú, že rekordné čísla spoločností BSC a PancakeSwap skutočne prekročili hodnoty siete Ethereum. Bolo to aj napriek dnešnému rekordnému maximu, 3 100 USD.

Zdá sa, že analytický informačný panel spoločnosti PancakeSwap neaktualizuje čísla TVL a objemu, ale počet jeho denných transakcií je v súčasnosti ohromných 1,93 milióna.

Bscan je spoľahlivou mierou metrík v ekosystéme Binance Smart Chain a keďže PancakeSwap je zďaleka najväčšia platforma, udáva presnosť týchto čísel.

Platforma v súčasnosti hlási 8,47 milióna denných transakcií pre sieť BSC. Ekvivalent Etherea, Etherscan, hlási 1,42 milióna denných transakcií. Vo štvrtok 22. apríla zaznamenal najvyšší počet transakcií v rámci Etherea, a to 1,57 milióna. Spoločnosť BSC dosiahla 21. apríla rekordných 9,1 milióna transakcií.

Pokiaľ ide o TVL, PancakeSwap má podľa Coinmarketcap, ktorý vlastní spoločnosť Binance, v súčasnosti 10,4 miliárd USD. 

V polovici apríla dobehla lídra v odbore Uniswap a teraz ho prekonala, vzhľadom na to, že Dappradar hlási TVL vo výške 9,3 miliárd USD pre DEX na báze Etherea.

Všetky tieto aktivity a výnosové hospodárstvo posunuli pôvodný token CAKE za posledný týždeň vyššie. Dnes je to o ďalších 5 % viac, ako pri obchodovaní za 40,36 USD.

Podľa CoinGecko dosiahol CAKE 30. apríla historické maximum, úroveň tesne pod 44 USD. 

DEX token tento rok zatiaľ stúpol na neuveriteľných 6 400 % na súčasnú úroveň.

BNB dosiahol víkendový ATH na úrovni 638 USD. Dnes sa však trochu stiahol na súčasné ceny okolo 634 USD, čo je za posledných sedem dní zisk 25 %. 

Ethereum však nezostáva pozadu a počas pondelkového ázijského obchodného rokovania prekonalo 3 100 USD.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. PancakeSwap Continues Cook Rivals as Daily Transactions Close on 2M. [online]. [cit. 2021-05-03]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/pancakeswap-continues-cook-rivals-as-daily-transactions-close-on-2m/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments